Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar - Office Manager opštih poslova

Pertini toys d.o.o.

Beograd, Sinđelićeva 4

01.12.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija Pertini je lider na tržištu igračaka od 1990. godine. Za sve to vreme postojanja, kompanija je napredovala i postala jedna od najuticajnijih i najinovativnijih kompanija u regionu. Svojim širokim asortimanom, kvalitetnim i atraktivnim igračkama, Pertini postavlja standarde već dugi niz godina. Posle više od 30 godina poslovanja, Pertini brend je i dalje sinonim za kvalitet, zabavu i igru!

Kao renomirana kompanija, Pertini je oduvek diktirala trendove na polju distribucije i proizvodnje igračaka. Jedna je od najmoćnijih i najuticajnijih kompanija koje se bave uvozom i distribucijom dečijih igračaka.

Pristupamo poslovanju sa velikom dozom odgovornosti i integriteta, na osnovu čega sarađujemo sa svima koji u fokusu svoje delatnosti imaju decu i dečije interese, kako u zemlji, tako i sa brojnim kompanijama u svetu.

Uvećavamo i proširujemo timove! Ukoliko ste zainteresovani da u kreativnoj, inovativnoj i poslovnoj atmosferi gradite svoju karijeru i pokažete svoje znanje i sposobnosti, a Vaš poslovni profil odgovara dole navedenim traženim pozicijama – javite nam se:

Uslovi:

  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office Excel, MS Office Outlook, MS Office PowerPoint, MS Office Word, korišćenje Interneta i elektronske pošte)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • VI ili VII stepen stručne spreme (filozofski - pedagogija ili psihologija, ekonomski, pravni, filološki fakultet ili odgovarajuća viša škola)
  • Razvijene organizacione veštine i izražene analitičke sposobnosti
  • Stalni radni odnos

Opis poslova:

  • Priprema podatke i materijale za potrebe direktora kompanije
  • Komunicira sa poslovnim partnerima
  • Obavlja poslove korespodencije i ostale organizacione poslove
  • Koordinira poslovnom dokumentacijom

Uvećavamo i proširujemo timove!

Ukoliko ste zainteresovani da u kreativnoj, inovativnoj i poslovnoj atmosferi gradite svoju karijeru, čekamo Vas u Sinđelićevoj 4 na Vračaru!

    • Sinđelićeva 4, Beograd, Srbija
    • PIB: 104069129
    • Matični broj: 20086939

    Direktan link do oglasa