Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar

Aleksandar MN

Beograd

21.06.2018.

Potreban nam je:

POSLOVNI SEKRETAR

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Obavljanje zadataka i poslova administrativno-tehničke prirode za potrebe Odeljenja prema raspodeli poslova koju je zaposleni dobio
  • Vodi potrebnu dokumentaciju sa svih sastanaka na kojima učestvuje direktor
  • Organizuje, zakazuje sastanke i prijeme stranaka
  • Obavlja sve tehničke pripreme za službena putovanja
  • Vodi evidenciju o raspisanim internim i javnim oglasima i konkursima i sačinjava rang listu kandidata
  • Organizuje kurirske i transportne poslove
  • Izrađuje i dostavlja potrebne izveštaje
  • Obavlja sve poslove vezane za zasnivanje i prestanak radnog odnosa
  • Organizuje blagovremenu nabavku reklamnog, kancelarijskog i potrošnog materijala
  • Stara se o prikupljanju, arhiviranju i centralizaciji poslovne dokumentacije
  • Vrši kompjutersku obradu materijala i tekstova
  • Komunikacija sa ino partnerima
  • Vodi delovodni protokol, obavlja i druge administrativno - tehničke poslove
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca i direktora

Uslovi:

  • VII stepen
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Napredno poznavanje MS Office – posebno Excel

Rok za konkurisanje: 21.06.2018.

    • Tetovska 44, Beograd, Srbija
    • PIB: 100206847
    • Matični broj: 06701051

    Direktan link do oglasa