Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Potreban nam je:

Poslovni sekretar

Novi Sad

Opis posla:

  • prijem, selekcija i kompletiranje ulazne i izlazne dokumentacije,
  • razvrstavanje, ažuriranje i zavođenje primljene pošte i dokumentacije,
  • koordinacija i komunikacija sa poslovnim jedinicama Društva,
  • kopiranje i skeniranje dokumenata i raspoređivanje dokumentacije,
  • koordinacija i komunikacija (office mail-ovi, zakazivanje sastanaka, komunikacija sa poslovnim saradnicicma),
  • operativna asistencija direktoru u poslovnim aktivnostima,
  • administrativna poslovi vezani za pripremu i realizaciju različitih projekata.

Uslovi:

  • poznavanje poslovnog bontona, pravila poslovne komunikacije, vođenja telefonskih razgovora i pravopisa,
  • visoka stručna sprema,
  • minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • aktivno korišćenje Microsoft Office-a i interneta.

Profil kandidata:

  • pedantna, ozbiljna, pouzdana i odgovorna osoba,
  • osoba dobrih komunikacionih i organizacionih veština,
  • sposobnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima.

Nudimo:

  • posao u prijatnom i dinamičnom okruženju,
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Rok za konkurisanje: 19.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca DOO PUT-INVEST NOVI SAD

DOO PUT-INVEST NOVI SAD je građevinsko preduzeće koje se pre svega bavi niskogradnjom, odnosno izvođenjem radova na izgradnji, rekonstrukciji i održavanju svih vrsta saobraćajnica, kao i radovima iz oblasti hidrogradnje. Dobra unutrašnja organizacija, kvalitetno izvođenje radova i poštovanje ugovorenih rokova, obeležili su DOO PUT-INVEST NOVI SAD kao pouzdanog poslodavca, partnera, uspešnog graditelja i lidera u domenu izvođenja građevinskih radova. Tokom dve decenije svoga poslovanja…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.