Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar

FUSH d.o.o.

Beograd, Velizara Stankovića 67

04.04.2023.

FUSH d.o.o. je kompanija koja se bavi proizvodnjom odevnih predmeta. Usled povećanog obima posla, proširenja proizvodnih kapaciteta i novih klijenata, raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Poslovni sekretar – 1 izvršilac

Kvalifikacije

  • Srednja / viša stručna sprema
  • Engleski jezik – napredni nivo
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, Excel – napredno poznavanje)
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Sposobnost istovremenog praćenja nekoliko radnih procesa
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno

Opis posla

  • Administrativni poslovi (slanje, prijem i razvrstavanje pošte, vođenje, ažuriranje i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • Prijem i praćenje e-mail korespondencije na srpskom i engleskom jeziku, interna distribucija zaprimljenih upita i zahteva prema linijama rada
  • Prijem i distribucija telefonskih poziva (aktivna konverzacija na engleskom jeziku sa stranim klijentima)
  • Saradnja sa internim službama - finansijskom, pravnom i nabavnom službom i sa proizvodnim sektorima
  • Komunikacija sa domaćim i stranim klijentima, dobavljačima, špediterima i drugim poslovnim saradnicima
  • Tehnička organizacija poseta i prijema, priprema i posluženje osveženja
  • Nabavka sredstava za neometano funkcionisanje firme (kancelarijski materijal, sredstva za održavanje higijene, papirna galanterija, voda, sredstva za reprezentaciju, repromaterijal za potrebe proizvodnje)
  • Prijem i otprema pošiljaka putem kurirskih službi u domaćem i međunarodnom saobraćaju – priprema prateće dokumentacije, komunikacija-zakazivanje primopredaje na dnevnom nivou
  • Planiranje i upravljanje pojedinim aktivnostima po nalogu rukovodioca, neophodnih za neometan rad firme
  • Kontrola toka pojedinih aktivnosti i izveštavanje nadležnih

Potreban nam je kandidat koji je spreman da radi u dinamičnom timu, komunikativan, prijatan i ljubazan. Neophodno je da poznaje poslovni bonton, te poslovno izražavanje u pisanoj i usmenoj formi. Očekujemo predanost, preciznost i odgovornost u radu.

Ukoliko posedujete navedene kvalifikacije, molimo Vas da nam pošaljete svoju biografiju. Nudimo Vam prijatan radni ambijent i redovnu i stimulativnu zaradu.

    Konkurs je istekao.

    FUSH d.o.o.

    Kompanija FUSH d.o.o. se već šesnaest godina bavi proizvodnjom odevnih predmeta za inostrano tržište. Sedište naše kompanije se nalazi u Beogradu, a proizvodni pogoni su smešteni u Beogradu i u Grdelici. Svojim kupcima nudimo potpuno prilagođena i personalizovana tekstilna rešenja, od početne ideje, do gotove odeće. Imamo prodajni asortiman širokog spektra koji obuhvata visokokvalitetnu sportsku odeću, promotivnu i modnu odeću. Ono što nas izdvaja od drugih je zaokruženi proces proizvodnje i prodaja…

    Direktan link do oglasa