Poslovni sekretar

Largo d.o.o.

Užice, Popova Voda bb

31.10.2020.

ugovor puno radno vreme

Preduzeće "Largo" osnovano je 2001. godine privatnim kapitalom, kao društvo sa ograničenom odgovornošću i bavi se proizvodnjom gumeno – tehničke robe. Mi smo proizvođači polu-pneumatskih točkova za poljoprivredne mašine sa fokusom na kvalitet.

Trenutno u našem proizvodnom programu imamo preko 40 različitih profila guma različitih dimenzija, a taj broj neprestano raste usled našeg konstantnog razvoja novih modela. Sirovine razvijamo u saradnji sa vodećim Nemačkim institutom, a proizvodimo ih u sopstvenoj mešaoni. U prilog našem iskustvu ide činjenica da trenutno imamo preko 2.000 već razvijenih receptura za razne aplikacije.

Okrenutost nemačkom tržištu uslovila je usvajanje visokih standarda nemačkog načina poslovanja, što je dovelo do brzog rasta preduzeća uz kontinuirano proširivanje mreže kupaca na ino tržištu.

Potreban nam je:

POSLOVNI SEKRETAR

OPIS POSLA:

  • Prima poštu i vodi protokol i arhiviranje ulazne dokumentacije
  • Javlja se na telefon i pruža potrebne informacije klijentima
  • Prosleđuje potrebne informacije zaposlenima
  • Šalje poštu korisnicima
  • Rukuje centralom, faksom i e-mailom
  • Obavlja sekretarske poslove Direktora uključujući komunikaciju sa strankama, rokovnik obaveza, prijem stranaka i dr.
  • Vrši umnožavanje dokumentacije
  • Vodi tekuće administrativne poslove
  • Po potrebi kontaktira  banke, kupce i dobavljače
  • Obavlja i druge poslove iz delokruga svoga rada

USLOVI:

  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa poznavanjem još jednog stranog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Preciznost, tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu
  • Sposobnost jasnog pisanog i verbalnog sporazumevanja
  • Mogućnost za konstantno usavršavanje i razvoj
  • Dinamično radno okruženje orijentisano na ostvarivanje ciljeva
  • Bonuse u skladu sa rezultatima rada

NUDIMO:

    Largo.doo

    • Srbija, Užice, Popova Voda
    • PIB: 101813751
    • Matični broj: 17296256
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa