Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar

NDP d.o.o.

Beograd

30.12.2018.

NDP Audit & Consulting d.o.o. Beograd pruža širok spektar usluga iz oblasti računovodstva, finansijskog, pravnog i poreskog konsaltinga.

Radi unapređenja poslovanja raspisujemo konkurs za poziciju:

Beograd

Uslovi:

  • Odlično poznavanje engleskog jezika (aktivna konverzacija, pisanje, čitanje)
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, e-mail, internet),
  • Visoki stepen opšte pismenosti,
  • Odlične organizacione i komunikacione sposobnosti,
  • Profesionalno ponašanje i pojava,
  • Posedovanje timskog duha,
  • Spremnost na dodatno angažovanje u uslovima povećanog obima posla.

Opis poslova:

  • Prijem i raspoređivanje telefonskih poziva, poruka, pošte,
  • Prijem stranaka i organizacija sastanaka,
  • Vođenje poslovne dokumentacije i arhive,
  • Nabavka kancelarijskog i drugog materijala,
  • Unos podataka u softver za računovodstvo,
  • Obavlja poslove plaćanja i druge poslove sa poslovnim bankama,
  • Priprema prezentacija i ponuda, ažuriranje web sajta i brošura,
  • Razni administrativni poslovi po nalogu pretpostavljenog,
  • Drugi poslovi koji proizilaze iz prirode radnog mesta.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, molimo Vas da pošaljete CV.

Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u našoj kompaniji i ukazanom poverenju. Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.

Rok za konkurisanje: 30.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    NDP d.o.o. Beograd

    NDP AUDIT & CONSULTING DOO BEOGRAD (NDP) je kompanija koja se bavi poslovima računovodstva, pravnog i poreskog konsaltinga.  Klijenti NDP-a imaju priliku da koriste usluge NDP-a kao da se ta usluga pruža od strane direktno zaposlenih lica kod klijenta. Pored toga, klijenti imaju bar dve osobe na raspolaganju za obavljanje istih poslova, tako da nema mogućnosti da dođe do kašnjenja u pružanju usluga u slučajevima odsutnosti zaduženog lica usled bolesti, odmora i sl. Ovakav način pružanja…

    Direktan link do oglasa