Konkurs je istekao.

Poslovođa gradilišta

PartnerNo1 d.o.o.

Beograd

12.06.2022.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: Poslovođa gradilišta

Opis posla:

·         Analiza projektne dokumentacije i priprema projekta u saradnji sa tehničkom pripremom

·         Organizacija gradilišta, građevinskih radova, mehanizacije i radne snage u skladu sa tehničkom dokumentacijom i dinamičkim planom.

·         Uredno vođenje gradilišne dokumentacije

·         Redovna saradnja sa nadzornim organom i investitorom, davanje predloga o eventualnim izmenama projekta

·         Redovni izveštaji o aktivnosti, učinku i rezultatima na gradilištu

·         Davanje količina za obračun privremene i okončane situacije podizvođača (količine za građevinske knjige)

·         Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuju, radova koji se izvode u skladu sa normativima

·         Rukovođenje i kontrolisanje radova podizvođača na gradilištu

Uslovi:

·          IV stepen građevinske stručne spreme (SSS) ili dugogodišnje iskustvo u struci

·         Obavezno poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD, MS Project) čitanje projektne dokumentacije

·         Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

·         Dobre komunikacione, liderske i organizacione sposobnosti

·         Entuzijazam, vedar duh i visok nivo energije

·         Poznavanje rada na niveliru.

·         Poznavanje tehnologije izvođenja konstruktivnih, instalaterskih i završnih radova u visokogradnji

Nudimo:

·         Konkurentna plata

·         Rad u stimulativnom okruženju na izazovnim poslovima

Ukoliko želite da postanete deo našeg dinamičnog i uspešnog tima, da se razvijate i unapređujete zajedno sa nama, svoju biografiju, poželjno sa fotografijom pošaljite elektronskim putem uz zagarantovanu diskreciju.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

  • NOVOPAZARSKA 48, Beograd, Srbija
  • PIB: 112267261
  • Matični broj: 21638455

Direktan link do oglasa