Konkurs je istekao.

Poslovođa smene

World Glas d.o.o.

Kragujevac, Save Kovačevića 56

07.06.2022.

World Glass d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto: Poslovođa smene

Ukoliko sebe smatrate motivisanom i ambicioznom osobom, koja je spremna za usavršavanje i podsticanje napretka same kompanije, kao i vođenje i upravljanje, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Nudimo Vam:

  • odlične uslove rada i beneficije,
  • kontinuirano usavršavanje kroz obrazovne procese i rad sa ljudima
  • mogućnost razvoja profesionalne karijere
  • dinamično i podsticajno okruženje

Opis posla:

  • organizovanje procesa proizvodnje uz poštovanje zadatih planova i parametara
  • izdavanje radnih zadataka neposredno radnicima
  • organizovanje protoka robe u međuoperacijskom transportu
  • primenjuje propisane tehnološke operacije i mere bezbednosti radnika
  • izrada izveštaja o uočenim neusaglašenostima proizvoda i učinjenoj šteti na imovini preduzeća
  • izrada izveštaja o prisustvu radnika i učinku, na dnevnom nivou
  • neposredno je odgovoran za: izvršavanje radnih zadataka dobijenih od neposrednog rukovodioca, ostvarenje planirane proizvodnje u smeni, pripremu proizvodnje za narednu smenu, poštovanje radne i tehnološke discipline, kao i svih akata, procedura,
  • kontroliše režime obrade u procesu proizvodnje
  • otkriva i rešava greške koje se dešavaju u proizvodnji (predlaže korektivne i preventivne mere)
  • vrši reviziju neusaglašenih proizvoda
  • predlaže unapređenja i obuke radnika u procesu proizvodnje

Uslovi za prijavu:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Iskustvo na rukovodećim pozicijama u okviru proizvodnje
  • Sposobnost asertivne komunikacije i aktivnog slušanja
  • Izražena sistematičnost i analitičnost
  • Orijentisanost na ciljeve i efikasno rešavanje problema

Iskoristite idealnu šansu, postanite deo našeg tima.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti neće biti uzete u razmatranje.

    • Save Kovačevića 56, Kragujevac, Srbija
    • PIB: 109597968
    • Matični broj: 21207985

    Direktan link do oglasa