Konkurs je istekao.

Praktikant za prodaju medicinskih sredstava

DND Commerce d.o.o.

Beograd, Cara Dušana 266, 11080 Zemun

06.04.2023.

ugovor puno radno vreme 1. smena

DND Commerce d.o.o. je kompanija koja se bavi regionalnim snabdevanjem inovativnih medicinskih sredstava za različite operativne procedure, uređajima i potrošnim materijalom za sterilizaciju i kontrolu infekcija, bolničkim i profesionalnim dezinfekcionim sredstvima, uređajima i sredstvima za enteralnu ishranu i terapiju bola.

Savremenom tehnologijom i kontinuiranom edukacijom težimo da budemo ZA KORAK ISPRED DRUGIH i u tom smislu podignemo nivo zdravstvene zaštite. Svi proizvodi ispunjavaju zahteve međunarodnih standarda i regulativa i koriste se u preko 80 zemalja širom sveta. Više o našem distributivnom programu, kao i o nama možete se informisati na našoj Web stranici www.dndcommerce.rs

POZIVAMO SVE ZAINTERESOVANE DA SE PRIJAVE NA KONKURS ZA RADNO MESTO:

PRAKTIKANT ZA PRODAJU MEDICINSKIH SREDSTAVA

Zapošljavamo praktikanta bez obaveznog prethodnog radnog iskustva na sličnim i istim pozicijama, uz detaljnu obuku za prodaju medicinskih sredstava za specijalnosti hirurgije, gastroenterologije, anestezije i ortopedije.

Opis posla:

1. Nabavka i prodaja medicinskih sredstava kompanije AVANOS Medical Inc (avanos.com), na teritoriji Srbije i zastupničkim zemljama u regionu i to Crne Gore, Severne Makedonije

2. Organizovanje poseta, i obilasci ustanova zdravstvene zaštite u cilju prezentacije i prodaje proizvoda

3. Svakodnevna komunikacija sa inostranim poslovnim partnerima pismenim i telefonskim putem kao i putem video poziva u cilju dalje edukacije o proizvodima iz portfolija, dobijanja neophodnih informacija o konkurenciji na tržištu i asistiranja regulatornom i pravnom odeljenju firme u pogledu pribavljanja tenderske dokumentacije.

4. Službena putovanja u zemlji i inostranstvu

5. Kreiranje strategije prodaje proizvoda u saradnji sa rukovodstvom firme

6. Izrada godišnjih, kvartalnih i mesečnih planova

7. Asistencija i kontinuirani rad sa poddistributerskim firmama iz Crne Gore i Makedonije u pogledu upita vezanih za proizvode i pomoć pri realizaciji tendera

Uslovi za konkurs:

IV, V ili VII stepen - obavezno medicinske ili farmaceutske struke
Obavezno znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno)
Znanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
Odlične komunikacione sposobnost (usmene i pismene)
Tačnost, preciznost, pedantnost, poštovanje rokova
Odgovoran pristup poslu
Poželjno je prethodno radno iskustvo iz oblasti prodaje medicinskih sredstava

Mi Vam nudimo:

Obaveznu obuku i profesionalno usavršavanje, edukacije u zemljama inostranih partnera - proizvođača
Terenski i kancelarijski rad
Rad u prijatnom prostoru i kolektivu, stimulativnu zaradu shodno usavršavanju i napredovanju
Obezbeđenu obuku za rad u programu Pantheon

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da proslede elektronskim putem.

U cilju što brže selekcije, samo sa odabranim kandidatima će prvo biti obavljeni telefonski intervju za posao. Kandidati koji budu ušli u uži krug biće ponovo kontaktirani i obavešteni o drugom krugu razgovora sa HR-om u prostorijama DND COMMERCE DOO.

Konkurs je istekao.

DND COMMERCE DOO

DND Commerce d.o.o. je kompanija koja se bavi regionalnim snabdevanjem inovativnih medicinskih sredstava za različite operativne procedure,uredjajima i potrosnim materijalom za sterilizaciju i kontrolu infekcija, bolničkim i profesionalnim dezinfekcionim sredstvima i sistemima za odlaganje infektivnog otpada. Savremenom  tehnologijom i kontinuiranom edukacijom težimo da budemo ZA KORAK ISPRED DRUGIH i u tom smislu podignemo nivo zdravstvene zaštite. Svi proizvodi ispunjavaju zahteve međunarodnih…

Direktan link do oglasa