Konkurs je istekao.

Pravnik - Referent za regulatorne poslove

Neomedica d.o.o.

Niš

20.09.2019.

NeoMedica d.o.o. Niš, proizvođač IVD medicinskih sredstava i ekskluzivni zastupnik i distributer medicinskih sredstava renomiranih svetskih kuća prima u svoj tim jednog izvršioca za radno mesto:

PRAVNIK - REFERENT ZA REGULATORNE POSLOVE

Niš

Opis posla:

  • Procena i priprema dokumentacije koja je potrebna za dobijanje dozvole za medicinsko sredstvo, obnovu dozvole i odobrenje izmene ili dopune dozvole
  • Podnošenje odgovarajuće dokumentacije za dobijanje dozvole za medicinsko sredstvo, njene obnove, izmene ili dopune kompetentnom regulatornom autoritetu (ALIMS), komunikacija sa ALIMS-om i Ministarstvom zdravlja i praćenje statusa zahteva
  • Dopuna dokumentacije i odgovaranje na dodatne zahteve Ministarstva zdravlja i ALIMS-a u postupku dobijanja dozvole za medicinsko sredstvo, njene obnove, izmene ili dopune
  • Konstantno praćenje lokalne i EU regulative, njenih izmena i dopuna u oblasti registracije lekova i medicinskih sredstava
  • Praćenje zakonskih i podzakonskih propisa, obaveštavanje relevantnih Sektora i Službi o njihovim izmenama i briga o njihovom sprovođenju
  • Tumačenje zakona
  • Proučavanje zakona relevantnih za određeni predmet
  • Izrada Ugovora iz delatnosti Poslodavca i kontrola dostavljenih predloga Ugovora pre potpisivanja direktora Društva
  • Pripremanje i izrada predloga Opštih akata Poslodavca
  • Pripremanje i izrada predloga Odluka za organe upravljanja
  • Pripremanje i izrada ugovora, rešenja, ovlašćenja i drugih pojedinačnih akata iz delatnosti Poslodavca

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - diplomirani pravnik
  • Najmanje godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredni nivo poznavanja engleskog jezika
  • Napredni nivo rada na računaru

Lične karakteristike:

  • Komunikativnost
  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Dobro razvijene sposobnosti logičkog razmišljanja i zaključivanja
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu
  • Fleksibilnost u mišljenju
  • Umeće u pregovaranju i primenjivanju teorijskih znanja na specifične situacije
  • Staloženost, strpljivost
  • Savesnost u radu

Nudimo:

  • Rad u proaktivnom i uspešnom timu
  • Potrebnu edukaciju i
  • Stimulativne uslove rada

Vašu biografiju na srpskom i engleskom jeziku, skorašnju fotografiju u boji, kopiju diplome, kao i eventualne reference, možete poslati elektronskim putem

Rok za konkurisanje: 20.09.2019.

    • Bulevar Svetog Cara Konstantina 82 - 86, Niš, Srbija
    • PIB: 101531456
    • Matični broj: 17290100

    Direktan link do oglasa