Konkurs je istekao.

Pravnik

Meridian Tech d.o.o.

Beograd

26.10.2018.

O kompaniji:

Meridian Tech d.o.o. je renomirana kompanija koja se bavi priređivanjem igara na sreću. U velikoj meri smo prisutni na tržištu i već godinama smo u krugu vodećih privrednih društava u okviru naše industrije. Predstavljamo kompaniju koja konstantno raste, kako na domaćem tako i na internacionalnom nivou, razvija strategije, povezuje interesovanja i traga za novim izazovima.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Pravnik

Beograd

Uslovi:

  • Završen pravni fakultet, VII stepen stručne spreme
  • Poznavanje pravne regulative (privredno pravo, obligaciono pravo, radno pravo, upravno pravo)
  • Položen Pravosudni ispit
  • Poznavanje engleskog jezika, španski prednost
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Sposobnost timskog rada i lako uklapanje u grupu
  • Dobro razvijene sposobnosti logičkog razmišljanja i zaključivanja i fleksibilnost u mišljenju

Opis posla:

  • Praćenje i analiziranje pravnih propisa i usaglašavanje dokumenata
  • Obaveštavanje menadžmenta o promenama propisa i preduzimanje  potrebnih  mera za primenu propisa
  • Analiza i izrada predloga ugovora za potrebe kompanije;
  • Izrada svih opštih akata društva
  • Učestvovanje u izradi I izmenama pravila igara na sreću;
  • Izrada rešenja i odluka iz oblasti radnih odnosa;
  • Izrada svih vrsta ugovora za potrebe društva;
  • Pribavljanje dozvola i odobrenja državnih organa neophodnih za obavljanje  delatnosti društva;
  • Podnošenje  prijava i  izrada akata potrebnih za statusne i druge promene pred Agencijom za  privredne registre.
  • Podnošenje krivičnih i prekršajnih prijava pred sudskim i upravnim organima;
  • Zastupanje društva pred sudskim i upravnim organima.
  • Saradnja sa udruženjima čija je delatnost igre na sreću
  • Po potrebi obavljanje svih kadrovskih i opštih poslova.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom timu
  • Mogućnost napredovanja u svakom pogledu
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost sticanja novih pravničkih znanja i veština

Rok za konkurisanje: 26.10.2018.

    Meridian je vodeći i globalni provajder sveobuhvatnih rešenja sportskog klađenja. Sa širokim spektarom igara i proizvoda za klađenje, 30 godina rada u Evropi, poslujemo u 40 zemalja na 4 kontinenta. Značajne operacije osim Evrope, vodimo u Africi, na Karibima i u Latinskoj Americi. U potpunosti smo razvili poslovne interese i kanale u svim sektorima klađenja, uključujući prodajna mesta, internet i mobilne uređaje. Posvećeni smo pružanju potpunog zadovoljstva kupaca i igrača kroz širok spektar mogućnosti…

    Direktan link do oglasa