Konkurs je istekao.

Pravnik

Roaming Networks d.o.o.

Beograd

23.11.2019.

Zbog proširenja obima posla kompanija ROAMING NETWORKS raspisuje konkurs za radno mesto:

PRAVNIK

Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IP mreža, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije i Nemačke. Roaming Networks ima preko 600 zaposlenih. Partnerski sarađujemo sa 15 vendora. Kroz stabilan rast i razvoj težimo da proširimo poslovanje na nova tržišta Evrope i SAD.

Opis posla:
  • Izrađuje ugovore i druge dokumenate (molbe, žalbe, isprave, potvrde, ovlašćenja, odluke, sporazumna poravnanja, pravilnici i procedure, itd.) po nalogu rukovodioca
  • Preduzima aktivnosti propisane zakonskom u cilju zaštite podataka, sa posebnim osvrtom na zaštitu ličnih podataka
  • Kontinuirano prati i analizira zakone i propise iz oblasti radnog prava
  • Učestvuje u pregovorima sa drugim pravnim subjektima u usaglašavanju prava i obaveza prilikom zaključenja ugovora
  • Izrađuje opšte i pojedinačne akte i učestvuje u sastavljanju i kontroli sprovođenja pravnih akata i procedura po nalogu rukovodioca
  • Učestvuje u sprovođenju statusnih promena i drugih promena pred Agencijom za privredne registre
  • Koordinira postupak pribavljanja radnih dozvola i ostalih dokumenata koja su neophodna za upućivanje zaposlenih na privremeni rad u inostranstvo
  • Zastupa kompaniju pred nadležnim državnim institucijama u sudskim procesima
  • Kontinuirano prati i analizira zakone iz relevantnih oblasti za poslovanje kompanije
  • Pruža podršku ostalim službama sa pripremom dokumentacije koja je potrebna za učešće u postpuku javnih nabavki, učestvuje u sastavljanju zahteva za zaštitu prava ponuđača kao i sprovođenju postupka javnih nabavki
  • Izrađuje izveštaje po nalogu rukovodioca
Uslovi:
  • VII stepen stručne spreme (Pravni fakultet)
  • Najmanje 3 godine relevantnog radnog iskustva, poželjno u privredi i radnom pravu
Posebni uslovi:
  • Napredno poznavanje rada na računaru u Microsoft Windows okruženju
  • Napredno poznavanje rada na Microsoft Office programskim paketima (Word, Excel, Power Point, Visio etc.)
  • Napredni nivo rada na Internetu
  • Napredni nivo poznavanja engleskog jezika
  • Poželjno je da kandidat ima položen pravosudni ispit Ministarstva pravde u Beogradu
Ostale kvalifikacije:
  • Preduzimljivost
  • Pouzdanost
  • Proaktivan stav u radu
  • Diskretnost
  • Izražena komunikativnost
  • Odgovornost
  • Analitičnost
  • Preciznost
  • Emocionalna stabilnost
  • Organizovanost
  • Sistematičnost, pedantnost i preglednost u radu
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada

www.roamingnetworks.com

POSTANITE DEO NAŠEG TIMA!

Rok za konkurisanje: 23.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    ROAMING GROUP

    Više od 20 kompanija posluje u okviru Roaming grupe. Sedište grupe je u Beogradu, ali je tokom godina otvoren veliki broj regionalnih kancelarija širom Balkana (Podgorica, Banja Luka, Sarajevo, Zagreb), Evrope (Beč, Berlin, London, Oslo) i SAD (Čikago, Dalas). Roaming grupa posluje od 2004. godine, a kompanije članice su po delatnostima podeljene u šest divizija: 1) Informaciono-komunikacione tehnologije: Roaming Networks, Roaming Smart Solutions, RNC Solutions, Roaming Networks Solutions, Enetel…

    Direktan link do oglasa