Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje - Komercijalista

Bella Dormo d.o.o.

Beograd, Niš, Novi Sad

04.02.2020.

50.000,00 - 90.000,00 RSD ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Potreban nam je:

PREDSTAVNIK  PRODAJE - KOMERCIJALISTA

Beograd, Niš i Novi Sad – 4 izvršioca

Opis posla:

  • Prodaja na terenu kod naših partnera
  • Terenski rad podrazumeva prodaju u gradovima širom Srbije
  • Održavanje i unapređenje saradnje sa klijentima kompanije
  • Baze klijenata obezbeđene
  • Odlazak na zakazane sastanke

Uslovi za kandidata:

  • Minimum SSS
  • MS Office, internet
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u prodaji ali nije neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost rada u timu
  • Pregovaračke sposobnosti
  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Spremnost na duže saradnje
  • Urednost i pedantnost na poslu
  • Spremnost na boravak na terenu tokom cele radne nedelje

Zaposlenima nudimo:

  • Fiksna zarada iznad proseka + stimulativan procenat
  • Dinamičan posao
  • Stalan radni odnos
  • Okvirna plata: 50.000 - 90.000 RSD

Ukoliko smatrate da ste kompetentni da obavljate ovakav posao, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju (CV) i kratko pismo u kome ćete navesti zašto želite da obavljate ponuđeni posao, elektronski.

Prijave primamo do 04.02.2020.

NAPOMENA: Nakon pregleda dokumenata koji su stigli od Vas i drugih kandidata, biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Bella Dormo doo Beograd

    • Fabrisova 9a, Beograd, Srbija
    • PIB: 107550609
    • Matični broj: 20824824

    Direktan link do oglasa