Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje (dva izvršioca)

Cteam d.o.o.

Beograd (Vojvodina), Južna Srbija

26.06.2018.

Naš klijent je internacionalna građevinska kompanija, ekološki orijentisana, koja svojim korisnicima pruža visoko-kvalitetne proizvode, zdrav i ugodan životni prostor.

Verujemo da želite da se pridružite efikasnom timu i postanete

PREDSTAVNIK PRODAJE
(dva izvršioca)

Beograd - Vojvodina - 1 izvršilac
Južna Srbija - 1 izvršilac

USLOVI RADNOG MESTA

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno, ali ne i obavezno znanje engleskog jezika
  • Najmanje 1 godina prethodnog radnog iskustva u prodaji materijala u okviru građevinske ili slične industrije
  • Dobro poznavanje tržišta i dobri kontakti sa učesnicima na tržištu
  • Nezavisnost u radu i sposobnost samoorganizacije, preduzimljivost, analitičnost, pregovaračke osobine, timska orijentacija u radu, orijentacija ka kupcima, spremnost na terenski rad
  • Vozačka dozvola

OPIS POSLA

  • Odgovornost za realizaciju plana prodaje na svom regionu
  • Prodaja proizvoda svim target grupama i savetovanje istih
  • Briga o kupcima, razvoj i održavanje kupaca
  • Praćenje tržišta i konkurencije
  • Prezentovanje kompanije na sajmovima, prezentacijama i sl.
  • Organizovanje treninga za kupce
  • Prijavljivanje reklamacija
  • Implementacija marketing aktivnosti
  • Izveštavanje

Ukoliko se prepoznajete u opisu pozicije, spremni ste da stičete nova iskustva, da se razvijate u profesionalnom radnom okruženju, molimo vas da pošaljete svoju biografiju uz zagarantovanu diskreciju. Postanite deo stabilne i uspešne kompanije sa jakom tradicijom, koja će vam obezbediti priliku da se iskažete i unapredite svoje veštine.

Rok za konkurisanje: 26.06.2018.

    CTeam is a company created based on one of the most successful business models in the field of human resources management in Serbia, combining the best international practices, local market specifics and deep knowledge of the overall process in the human capital management.  Our team is composed of highly trained professionals with extensive experience and we offer HR business solutions in the fields where our expertise is:  - HR Consulting solutions and Compensation surveys  - Recruitment and selection…

    Direktan link do oglasa