Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje u maloprodaji

Pop Up (u ime ACR Mobile)

Beograd

27.04.2018.

ACR Mobile, uvoznik i distributer telefonskih aparata i telekomunikacione opreme, raspisuje oglas za radno mesto

Beograd

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje SSS
  • Iskustvo rada u maloprodajnim objektima iz oblasti telekomunikacija
  • Korišćenje Microsoft Office paketa (Excel, Word)
  • Najmanje godinu dana relevantnog iskustva
  • Samostalnost u radu
  • Proaktivnost i orijentisanost ka rezultatima
  • Izražene komunikacione i pregovaračke sposobnosti
  • Tehničke i prodajne veštine

Opis posla:

  • Prezentacija kvaliteta i prednosti proizvoda i njihova prodaja
  • Konstantan rad sa potencijalnim kupcima
  • Obezbeđivanje rasta rezultata prodaje
  • Analiza zahteva kupaca i saradnja sa službom nabavke

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje sa punim radnim vremenom
  • Odlična mogućnost zarade

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 27.04.2018.

    Konkurs je istekao.

    Pop Up Advertising d.o.o.

    • Bulevar Milutina Milankovića 7b, Beograd, Srbija
    • PIB: 108811888
    • Matični broj: 21072257

    Direktan link do oglasa