Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje za Vojvodinu

S.R.M.A. d.o.o.

Vojvodina

10.04.2015.

S.R.M.A. je kompanija koja se bavi maloprodajom i veleprodajom građevinaskog materijala.Za jačanje unutrašnje organizacije i podršku daljem razvoju našeg poslovanja potrebna nam je osoba izuzetnih kvaliteta za poziciju:

PREDSTAVNIK PRODAJE ZA VOJVODINU

 5 izvršilaca

Uslovi:

  • ekonomsko obrazovanje, SSS ili VS
  • kandidati moraju biti sa teritorije za koju tražimo predstavnika
  • vladanje MS Office paketom, poželjno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • dinamičan i samostalan prodavac, sa naglašenom inicijativom i željom za uspehom
  • napredne veštine prodaje, prezentacije i komunikacije
  • izgrađene sposobnosti planiranja, analize i organizacije

Opis posla:

  • redovni obilasci i pružanje tehničke podrške postojećim i potencijalnim partnerima - trgovcima građevinskog materijala (stovarišta, farbare, gvožđare i sl.)
  • praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije i davanje predloga za unapređenje poslovanja
  • nedeljno izveštavanje i planiranje aktivnosti za naredni period

Mi Vam nudimo dinamičnu i odgovornu poziciju u  okviru tima u ekspanziji, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata u Srbiji, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronskim putem ili na fax +38111/3773-901

Kandidati koji uđu u uži krug, biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 10.04.2015.

    S.R.M.A Group je kompanija sa više od 30 godina iskustva u oblasti prodaje i distribucije građevinskog materijala i inženjeringa u građevinarstvu. U svom asortimanu imamo preko 15.000 artikala na četiri lokacije: Zemun, Šabac, Kraljevo i Niš, kao i logističku podršku koja pokriva celokupnu teritoriju Srbije. Trenutno naš tim čini oko 90 stručnih i posvećenih ljudi okupljenih oko jednog cilja – pružanje najboljeg servisa i najbrže usluge našim kupcima i saradnicima.

    Direktan link do oglasa