Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje

A&P d.o.o.

Senta

20.02.2019.

A&P (Andreou and Paraskevaides) DOO  je ovlašćena punionica Pepsi proizvoda, sa sedištem u Dobanovcima, u Beogradu.

Pravno lice je osnovano u januaru 1998. godine od kada poseduje ekskluzivni ugovor o punjenju i prodaji Pepsi proizvoda sa PepsiCo International.

A&P d.o.o. nastoji da obezbedi zdrav rast poslujući u okruženju gde zaposleni, partneri, potrošači i zajednica prepoznaju naše kvalitete i vrednosti - odgovornost, integritet, pouzdanost, posvećenost i kompetentnost.

Za podršku našem timu prodaje tražimo kanditata za poziciju:

PREDSTAVNIK PRODAJE

1 izvršilac za teritoriju Sente

Opis posla:

  • unapređenje prodajnih rezultata i širenje mreže kupaca;
  • praćenje i ostvarivanje planova prodaje bezalkoholnih osvežavajućih pića;
  • terenski obilazak kupaca;
  • stalni konktakt i briga o kupcima, pružanje informacija o cenama i proizvodima;
  • vođenje uredne evidencije o kupcima, aktivnostima i rezultatima;
  • praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije i davanje predloga za unapređenje.

Uslovi:

  • najmanje srednje obrazovanje;
  • radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima prodaje u privrednim društvima koja se bave prodajom robe široke potrošnje;
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • odgovornost, odlučnost i zrelost.

A&P DOO vam nudi izazovnu i odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata, molimo vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete do 20.02.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljeih biografija je zagarantovana.

    Konkurs je istekao.

    A&P d.o.o.

    • Maršala Tita 204, Dobanovci, Beograd, Srbija
    • PIB: 100000032
    • Matični broj: 17178199

    Direktan link do oglasa