Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje

HILL International d.o.o.

Beograd

20.05.2021.

Weber je deo međunarodne grupacije Saint-Gobain koja je osnovana u Francuskoj davne 1665. godine i danas je jedna od najvećih svetskih industrijskih grupa. Weber jedan od vodećih svetskih proizvođača industrijskih maltera nudi kompletan asortiman rešenja razvijenih prema naprednim tehnologijama u cilju ispunjenja najviših tehničkih zahteva. Više informacija možete naći na: https://www.weber.rs/home.html

Za potrebe daljeg razvoja prodaje na teritoriji Beograda, potreban im je proaktivan, pozitivan i posvećen

Uslovi:

  • 2 godine iskustva u terenskoj prodaji u građevini ili drugim trgovačkim delatnostima
  • iskustvo u radu u uređenom sistemu prodaje
  • znanje rada na računaru
  • aktivan vozač, spreman na terenski rad
  • napredne veštine prodaje, pregovaranja i prezentacije
  • vešt komunikator, koji razume potrebe kupaca i gradi partnerske odnose sa njima
  • vredna i posvećena osoba, pozitivnog duha, voljna da se dokazuje, koju privlače izazov i uspeh

Opis posla:

  • razvoj maloprodajne i veleprodajne mreže partnera na teritoriji Beograda
  • jačanje i izgradnja partnerskih odnosa sa kupcima
  • prodaja proizvoda iz Weberovog programa na teritoriji Beograda
  • realizacija nedeljnih i mesečnih planova i obilazaka kupaca
  • prikupljanje podataka o aktivnim projektima i priprema realizacije istih
  • odgovornost za uspešnu realizaciju – uključujući naplatu
  • praćenje aktivnosti konkurencije i tržišnih kretanja i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • redovno izveštavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima

Weber Vam nudi priliku za dalje dokazivanje u okviru internacionalnog i dinamičnog okruženja, uz stimulativne uslove rada i razvoja u profesionalnom timu.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju prijavu sa biografijom pošaljete isključivo na mail adresu HILL Internationala, uz zagarantovanu diskreciju.

Hill International, Beograd, Ruzveltova 45

Hill international symbol

    • Ruzveltova 45, Beograd, Srbija
    • PIB: 101011936
    • Matični broj: 07514395

    Direktan link do oglasa