Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje

Lean Office d.o.o.

Beograd, Novi Sad, Kragujevac

09.11.2019.

Ukoliko ste prodajno orijentisani, uživate u prezentovanju usluga, i interesantna Vam je oblast telekomunikacija pridružite se našem mladom timu i postanite naš:

PREDSTAVNIK PRODAJE

Šta očekujemo:

  • Izražene pregovaračke i prodajne veštine;
  • Odlične komunikacione veštine;
  • Spremnost za rad na terenu;
  • Uverljivost;
  • Mogućnost samostalnog i timskog rada;
  • Organizovanost;
  • Poželjno iskustvo u prodaji;
  • Veštine rada na računaru;
  • Poželjna vozačka dozvola "B" kategorije.

Sta nudimo:

  • Dinamičan tim i prijateljska atmosfera u kojoj ćeš dobiti podršku od početka;
  • Priliku da naučis od iskusnijih kolega i da kroz naše obuke usavršiš svoje prodajne veštine;
  • Fiksnu zaradu i atraktivnu ponudu bonusa, u skladu sa tim koliko si u mogućnosti da prodaš.

Opis posla:

  • Akvizicija novih poslovnih korisnika;
  • Poseta potencijalnih poslovnih korisnika i ugovaranje novih poslova;
  • Pružanje svih relevantinih informacija poslovnim korisnicima u vezi sa našim uslugama, benefitima, mesečnim računima;
  • Iniciranje novih ideja i načina za unapređenje postojećih radnih procesa;
  • Redovno izveštavanje o rezultatima i planovima rada.

Rok za konkurisanje: 09.11.2019.

    LEAN OFFICE DOO je kompanija sa brzim rastom i velikim ambicijama, sa sedištem u Beogradu, i regionalnim centrima u Novom Sadu, Kragujevcu i Nišu, sa ciljem pružanja internet usluga, direktno vezana za kompaniju koja je jedna od vodećih internet servis provajdera u Srbiji.  Naša osnovna vizija je da budemo prvi izbor među telekomunikacionim kompanijama, u pružanju internet usluga, smanjujući troškove i povećavajući brzinu interneta, kako bi naši korisnici…

    Direktan link do oglasa