Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje

Messer Tehnogas a.d.

Niš

17.10.2018.

Messer Tehnogas je deo nemačke kompanije Messer Group koja ima 120 godina tradicije. Na globalnom nivou imamo preko 5000 zaposlenih u 32 zemlje sveta, a na području naše zemlje i regiona smo lider u poslovanju. Imamo oko 350 zaposlenih na različitim lokacijama širom Srbije i Crne Gore.

Osnovna delatnost naše kompanije je proizvodnja i prodaja industrijskih i medicinskih gasova čiji nas kvalitet i dostupnost na tržištu čini poželjnim partnerom u poslovanju i jednim od lidera na tržištu.

www.messer.rs

www.messergroup.com

Grad: Niš
(m/ž)

Opis posla:

  • Analiza tržišta;
  • Razvoj prodajne mreže i unapređenje odnosa sa kupcima;
  • Predstavljanje proizvoda i mogućnosti njihovih primena;
  • Priprema ponuda;
  • Edukacija kupaca u pogledu primene proizvoda i predstavljanje tehničkih rešenja u skladu sa njihovim potrebama;
  • Nadgledanje procesa realizacije projekata;
  • Predlaganje aktivnosti i mera za povećanje plasmana gasova i poboljšanje naplate;
  • Praćenje stanja dugovanja i naplata potraživanja;
  • Optimizacija broja boca na korišćenju kod kupca, zasnovano na podacima o njegovoj potrošnji;
  • Redovno povlačenje boca od kupca, koje mu nisu neophodne;
  • Usaglašavanje stanja boca sa kupcima;
  • Po potrebi i zahtevu finansijske službe, pružanje pomoći u usaglašavanju računa, IOS-a i sl. sa kupcima;
  • Priprema i dostavljanje traženih izveštaja pretpostavljenima u utvrđenim rokovima.

Opšti uslovi:

  • Obrazovanje: Vso II / Vso I (ekonomska, mašinska, tehnološka ili elektro struka);
  • Napredni nivo rada u Microsoft Office-u;
  • Relevantno radno iskustvo od najmanje godinu dana;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Ako smatrate da ste pouzdan saradnik i volite da radite u timu uspešnih profesionalaca, biografiju na srpskom i engleskom jeziku možete da pošaljete elektronskim putem.

* Prijavljivanjem na ovaj oglas dajete svoju saglasnost da Messer Tehnogas AD Beograd Banjički put br. 62 obrađuje Vaše lične podatke u svrhu procesa selekcije i zapošljavanja za radna mesta u ovoj kompaniji. Svi Vaši lični podaci tretiraće se poverljivo i obrađivati u navedenu svrhu i u meri koja je za to neophodna u skladu sa važećim Zakonom o zaštiti podatka o ličnosti i neće biti dostupni trećim licima. U slučaju opoziva saglasnosti moguće je da bez podataka za čiju obradu ste povukli saglasnost, neće biti moguće da se utvrdi da li ispunjavate uslove za zapošljavanje na oglašenom / im radnom mestu / ima.

Biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju navedene uslove.

 Rok za konkurisanje: 17.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    Messer Tehnogas

    Messer Tehnogas AD je deo nemačke kompanije Messer Group koja ima preko 120 godina tradicije u poslovanju. Na globalnom nivou imamo preko 5000 zaposlenih u 32 zemlje sveta, a na području naše zemlje i regiona smo lider u poslovanju. Imamo oko 350 zaposlenih na različitim lokacijama širom Srbije i Crne Gore. Messer Tehnogas  je vodeća kompanija za proizvodnju i promet industrijskih, medicinskih i specijalnih gasova i prateće opreme, kao i opreme za sečenje i zavarivanje na teritorijama Srbije…

    Direktan link do oglasa