Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje

SCG Europart d.o.o.

Novi Sad, Čačak

13.12.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

SCG Europart d.o.o. je osnovan i posluje u Srbiji od 2006. godine i kao takav je deo porodice EUROPART koji je prisutan na tržištu od 1948. godine. Rasprostire se na više od 300 lokacija u 28 zemalja. Jedni smo od vodećih distributera rezervnih delova i opreme za snadbevanje voznih parkova koji uključuje kamione, autobuse, prikolice i kombi vozila.

Naša glavna delatnost je veleprodaja širokog asortimana rezervnih delova, opreme i alata. U našem prodajnom asortimanu imamo veliki broj svetskih priznatih brendova. Europart obezbeđuje širok asortiman uvek dostupnih proizvoda, na zadovoljstvo svojih klijenata, što pokazuje neprekindi rast naše kompanije.

Usled širenja obima poslovanja u Srbiji, Privredno društvo SCG Europart d.o.o., Krnješevci, raspisuje konkurs za radnu poziciju

Opis posla:

  • Prodaja delova i opreme za vozila
  • Praćenje asortimana proizvoda
  • Izrada svih pratećih dokumenata (fakture, kalkulacije, interni prenosi itd.)

Uslovi:

  • SSS opšteg ili stručnog obrazovanja
  • Obavezno radno iskustvo od najmanje 2 godine u prodaji delova za teretna i/ili putnička vozila
  • Najmanje srednji nivo znanja engleskog i/ili nemačkog jezika
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač)

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i da ste pouzdan saradnik, tačni i efikasni u obavljanju posla i volite da radite u timu uspešnih profesionalaca, biografiju na srpskom jeziku sa vašom slikom, pošaljite elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 13.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    SCG EUROPART d.o.o.

    • Partizanska bb, Krnješevci, Srbija
    • PIB: 104222557
    • Matični broj: 20120720

    Direktan link do oglasa