Konkurs je istekao.

Prehrambeni tehnolog

ACM INT d.o.o.

Nova Pazova

24.08.2018.

ugovor puno radno vreme

ACM INT. DOO NOVA PAZOVA
Kralja Petra I Karađorđevića 156

Objavljuje konkurs za radno mesto:

Mesto rada – Nova Pazova

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – inženjer prehrambene tehnologije
  • Radno iskustvo minimum 2 godine na istoj ili sličnim pozicijama u proizvodnom okruženju
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office program)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visok nivo organizacionih sposobnosti

Opis posla:

  • Planiranje, priprema, organizacija i vođenje procesa sušenja voća i povrća u skladu sa planovima u svim fazama – od izbora sirovine do finalizacije gotovih proizvoda
  • Organizovanje svih prijemnih, procesnih i završnih kontrola kvaliteta u skladu sa planovima
  • Izdavanje radnih naloga za sve aktivnosti u procesu sušenja voća i povrća
  • Staranje o efikasnosti i ekonomičnosti utroška sirovine i repromaterijala
  • Kontrolisanje kvaliteta gotovog proizvoda u skladu sa specifikacijama
  • Izrada planova i izveštaja o procesu sušenja voća i povrća
  • Vođenje dokumentacije o procesu sušenja voća i povrća i kontroli kvaliteta u svim fazama prijema i prerade
  • Kontrola i praćenje procesa proizvodnje po svim potrebnim standardima, posebno ISO 9001 / HACCP
  • Evidencija i analiza dnevne proizvodne efikasnosti

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate navedene uslove prijave i CV možete slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 24.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    ACM int d.o.o

    • KraljaPetra I Karađorđevića 160, Nova Pazova, Srbija
    • PIB: 100120333
    • Matični broj: 17242938

    Direktan link do oglasa