Konkurs je istekao.

Prevodilac mađarskog jezika

ADP d.o.o.

Tiszaújváros, Mađarska

19.12.2018.

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahteva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim fabrikama u Hrvatskoj, Srbiji, Rusiji, Mađarskoj i Rumunjskoj zapošljavamo više od 2900 radnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, podsticanje saradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsavremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite delom moderne, uspešne i inovativne kompanije koja podstiče kreativnost i efikasnost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

Prevodilac mađarskog jezika (m/ž)

Mjesto rada: Tiszaújváros, Mađarska

Opis posla:

  • Prevođenje dokumentacije, izveštaja, radnih uputa i različitih vrsta dokumenata s mađarskog na srpski jezik i obratno
  • Učestvovanje u pripremama svih korporativnih aktivnosti
  • Simultano i/ili konsekutivno prevođenje na poslovnim sastancima i tokom audio ili video konferencija

Uslovi:

  • VSS magistar mađarskog jezika ili izvorni govornik mađarskog jezika s izvrsnim poznavanjem srpskog jezika (prednost VSS ekonomskog ili tehničkog smjera)
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada u MS Office programima
  • Poželjno iskustvo u usmenom i pismenom prevođenju

Nudimo:

  • Motivišuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
  • Profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
  • Planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima

    Konkurs je istekao.

    ADP d.o.o.

    • Ulica Kralja Petra I 334, Mladenovac, Srbija
    • PIB: 107363165
    • Matični broj: 20787538

    Direktan link do oglasa