Konkurs je istekao.

Prevodilac nemačkog jezika

Specijalna bolnica dr Vorobjev

Beograd

06.09.2018.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Učestvovanje u vizitama i prevođenje razgovora između doktora i pacijenata
  • Prevođenje medicinske dokumentacije sa srpskog na nemački
  • Direktna komunikacija sa pacijentima na nemačkom

Uslovi:

  • Odlično znanje nemačkog jezika, prednost imaju kandidati kojima je nemački maternji jezik
  • Prethodno radno iskustvo na poslovima prevođenja
  • Znanje rada na računaru

Profil kandidata:

  • Analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu
  • Poštovanje dogovorenih vremenskih rokova

Rok za konkurisanje: 06.09.2018.

    • Sremskih Boraca 2e, Beograd, Srbija
    • PIB: 104996337
    • Matični broj: 17693212

    Direktan link do oglasa