Konkurs je istekao.

Pripravnik u sektoru komercijale (Program obuke)

EWG d.o.o.

Beograd

21.12.2018.

Potreban nam je:

Pripravnik u sektoru komercijale

(Program obuke)
Beograd

Kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema, VII stepen
  • Iskustvo u komercijalnim poslovima do godinu dana
  • Znanje engleskog jezika (poželjno znanje i drugog stranog jezika)
  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno poznavanje Sistema upravljanja kvalitetom

Zaduženja:

  • Direktna podrška rukovodiocu sektora komercijale
  • Administrativni poslovi
  • Podrška timu za implementaciju sistema upravljanja kvalitetom

Šta očekujemo:

  • Proaktivnost i preduzimljivost
  • Organizovanost i sistematičnost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Šta nudimo:

  • Plaćen program obuke (puno radno vreme)
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stručno usavršavanje
  • Dinamično radno okruženje

Rok za konkurisanje: 21.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    EWG d.o.o.

    EWG je društvo čija je osnovna delatnost proizvodnja pametnih brojila električne energije i prateće opreme.

    Direktan link do oglasa