Konkurs je istekao.

Procesni inženjer

Aeropak d.o.o.

Palić (Subotica)

20.09.2018.

Aeropak doo Subotica je kompanija koja se bavi proizvodnjom posuda za punjenje sadržaja na bazi aerosola (proizvodi koji se istiskuju u vidu spreja) i punjenje istih za poznate naručioce koji imaju sopstvene brendove ili razvijaju nove. Proizvodi su pretežno namenjeni za izvoz.

Potreban nam je:

Opis poslova:

  • Vrši prevenciju zastoja i poboljšava efikasnost linije
  • Prati rad mašina i održava PLC program – arhiviranje, unapređenje
  • Učestvuje u planskom, preventivnom održavanju i interventnim aktivnostima
  • Trebuje rezervne delove iz tehničkog magacina i brine o neophodnim zalihama
  • Predlaže izmenu ček lista održavanja opreme
  • Podnosi pisane izveštaje o problemima proizvodnih linija, izvršenim intervencijama i servisima
  • Vrši defektažu kvara mašina i skinutog dela
  • Učestvuje izmene u originalnoj tehničkoj dokumentaciji
  • Obezbeđuje korišćenje proizvodne opreme u skladu sa zahtevima vezanim za kvalitet proizvoda
  • Vodi evidenciju neophodnih podataka, blagovremeno obaveštava neposredno nadređenog u slučaju bilo kakvog kvara ili neispravnosti
  • Održava čistoću radnih prostorija u svom domenu
  • Primenjuje mere zaštite na radu

Poželjne kvalifikacije:

  • Odlične komunikacione veštine
  • Izražene organizacione sposobnosti i samoinicijativa
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Sistematičnost, tačnost, ažurnost
  • Sposobnost brze i dobre procene situacije i pravovremenog reagovanja
  • Spremnost na učenje i profesionalni razvoj
  • Znanje engleskog jezika
  • Diplomirani inženjer elektrotehnike ili relevantno radno iskustvo

Nudimo:

  • Stručno usavršavanje i razvoj u oblasti programiranja PLC-a
  • Dobri uslovi rada u organizovanom timu
  • Dinamično radno okruženje

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor selekcije. Hvala na razumevanju.

Rok za konkurisanje: 20.09.2018.

    • Josipa Kolumba 33, Palić, Srbija
    • PIB: 107704139
    • Matični broj: 20855193

    Direktan link do oglasa