Konkurs je istekao.

Procesni inženjer

Eurotay d.o.o.

Kraljevo, Adranska 113

02.07.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Tay grupa čija je matica u Republici Turskoj uz kvalitetnu i pouzdanu uslugu širom sveta sinonim je za proizvodnju i dizajn proizvoda od teksasa za svetske brendove.

Eurotay d.o.o je ogranak Tay grupe osnovan u novembru 2017. u Kraljevu. Naša misija jeste da budemo lideri u proizvodnji proizvoda od teksasa za evropsko tržište.

Ukoliko za sebe smatrate da ste fokusirani na uspeh na poslu, brzi ste i efikasni u ispunjavanju radnih obaveza, fleksibilni ste i prilagodljivi za timski rad, težite da među poslovnim saradnicima steknete pre svega prijatelje, dobro došli ste da budete deo Eurotay tima

Neophodni uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme: tehničkog, tekstilnog ili hemijskog usmerenja;
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Engleski jezik aktivni korisnik
  • Odgovornost
  • Analitičnost
  • Sposobnost rada pod pritiskom

Opis posla:

  • Praćenje procesa proizvodnje i pomoć u realizaciji planova predviđenih prema kvalitetu samog procesa;
  • Pobrinuti se da se proces proizvodnje obavlja u skladu sa planiranjem;
  • Sprovesti neophodne analize i pomoći u usavršavanju predhodnog procesa;
  • Plan i program, projekte i njihova uputstva za sprovođenje, realizovati u skladu sa planiranim procesom i sprovesti prema prethodno predviđenim terminima;
  • Sprečavanje nastanka zastoja proizvodnje i praćanje procesa iste u skladu sa predviđenim kvalitetom;
  • Učestvovanje u kreiranju i sprovođenju preventivnih i korektivnih mera za uklanjanje poremećaja u proizvodnji;
  • Redovno praćenje i kontrolisanje parametara u procesu proizvodnje;
  • Učešće u procesima za poboljšanje i optimizaciju procesa proizvodnje sa ciljem smanjenja troškova i povećanja efikasnosti;
  • Analiza podataka i izvođenje zaključaka.

Nudimo vam:

  • Dinamično radno okruženje
  • Stabilan posao
  • Odlične mogućnosti za lični razvoj i profesionalno napredovanje

Vašu biografiju možete poslati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Eurotay d.o.o. Adrani

    Eurotay provides production and design services for denim and non-denim products to leading brands of the world. With more than 6.000 employees in Turkey and Egypt, we are leading ready-made garment sector. And now with our new investment in Kraljevo, Serbia, we will be the biggest European ready-made garment producer with our 2.500 employees. We manufacture emotional relationships, but not products. We manufacture happiness and satisfaction! We understand, listen and find out value of our people.…

    Direktan link do oglasa