Konkurs je istekao.

Prodajni savetnik - konsultant

Delight d.o.o.

Beograd

27.11.2019.

Delight Office Solution je kompanija specijalizovana za opremanje, dizajn i projektovanje poslovnih enterijera, kao i izvođenje završnih radova u građevinarstvu. Sa kancelarijama u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Srbiji i Makedoniji nastojimo da pružimo isti nivo usluge i podrške u celom regionu.

Kompanija je osnovana pre više od jedne decenije i od tada konstantno unapređuje svoju ponudu proizvoda i usluga, da bi danas bila kompanija koja može da ponudi kreativno, praktično i isplativo rešenje svojim klijentima, od najmanjih porudžbina do najvećih projekata. Kompletno rešenje za kancelarijski prostor je postao sinonim za kompaniju Delight.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • identifikuje ciljne klijente i kontaktira ih
  • organizuje sastanke sa klijentima, vodi sastanke i pravi izveštaj o sastancima sa klijentima
  • analizira klijente sa stanovišta potencijala prodaje proizvoda i usluga koje nudi Društvo
  • daje predloge za unapređenje prodaje
  • pruža podršku prodajnom savetniku i menadžeru prodaje u unapređenju prodaje
  • konstantno se informiše o proizvodima i uslugama koje nudi Društvo i njihovim karakteristikama, inovacijama, itd.
  • stara se o kreiranju i očuvanju dugoročnih odnosa sa klijentima
  • informiše klijente o ponudi proizvoda i usluga koje nudi Društvo
  • savetuje klijente prilikom prodaje proizvoda i ugovaranja usluga koje nudi Društvo, obezbeđuje im podršku, informacije i vodi prodajni proces
  • stara se o održavanju i unapređenju kvaliteta usluga koje nudi Društvo i daje predloge za uspostavljanje organizacionih standarda
  • stara se o postizanju rezultata prodajnog tima putem izvršavanja aktivnosti iz svog domena
  • radi na ispitivanju tržišta i ispitivanju ukupnog obima tržišta za proizvode i usluge koje nudi Društvo
  • prikuplja izveštaj o zadovoljstvu klijenta proizvodima i uslugama koje nudi Društvo, ankete o iskustvu klijenata pri korišćenju proizvoda i usluga koje nudi Društvo
  • stara se o upravljanju iskustvom klijenata prilikom korišćenja proizvoda i usluga Društva
  • informiše se o trendovima u industrijama koje su relevantne za poslovanje Društva (kancelarijski nameštaj, podne obloge, pregradni zidovi i drugo), aktivnostima na relevantnim tržištima Društva i konkurenciji
  • priprema izveštaje kroz prikupljanje, analiziranje i sumiranje informacija o prodaji i klijentima
  • samostalno organizuje sprovođenje projekata za koje je zadužen i radi na upravljanju projektima koje je ugovorio
  • odgovara za naplatu potraživanja po projektima kojima rukovodi

Uslovi:

  • obavezno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 27.11.2019.

    Delight Office Solution je kompanija specijalizovana za opremanje, dizajn i projektovanje poslovnih enterijera, kao i izvođenje završnih radova u građevinarstvu. Sa kancelarijama u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Srbiji i Makedoniji nastojimo da pružimo isti nivo usluge i podrške u celom regionu. Kompanija je osnovana pre više od jedne decenije i od tada konstantno unapređuje svoju ponudu proizvoda i usluga, da bi danas bila kompanija koja može da ponudi kreativno, praktično i isplativo rešenje…

    Direktan link do oglasa