Konkurs je istekao.

Prodajni savetnik

Milti Company d.o.o.

Beograd

15.02.2019.

GAGLIARDI je kompanija sa Malte osnovana 1964, koja se bavi dizajnom i proizvodnjom muške modne odeće u prepoznatljivom i atraktivnom „mediteranskom“ stilu. Gajimo vrhunsko iskustvo kupovine naših klijenata („shopping experience“), odličan kvalitet, prestiž i pristojne cene. Pridruži se našem sjajnom timu na poziciji:

PRODAJNI SAVETNIK

(TC Ušće, Rajićeva – Beograd)

Gagliardi prodajni savetnik predstavlja kompaniju u komunikaciji sa klijentima. On / ona je profesionalac u prodaji i primenjuje stečene veštine u promovisanju korporativnog imidža, komunikaciji sa klijentima, kao i u cilju podsticanja njihovog zadovoljstva i lojalnosti. Pored toga, učestvuje u ostvarenju kvalitativnih i kvantitativnih ciljeva.

Gagliardi prodajni savetnik je onaj koji:

  • Je usaglašen sa stilom i standardima brenda
  • Gaji dobre odnose sa stalnim klijentima
  • U potpunosti koristi sve kontakte sa kupcima u prodavnici i promoviše i brend i proizvod
  • Voli (mušku) modu i estetiku uopšte
  • Razume potrebe i klijenata i kolega (timski je igrač)

Opis posla Gaglijardi prodajnog savetnika:

  • Svestran je i odgovoran za opšte aktivnosti prodavnice, čime se obezbeđuje maksimalno zadovoljstvo klijenata
  • Poseduje detaljno znanje o proizvodima i uvek je informisan o novim kolekcijama i trendovima
  • Poznaje i stanje proizvoda u skladištu prodavnice, čime se maksimizira prodaja
  • Reorganizuje prikazane proizvode i osigurava da su oni pravilno prikazani u radnji
  • Upravlja prodajom i efikasno obavlja sve korake prodajnog procesa
  • Garantuje usluge postprodaje, prateći standarde kompanije u održavanju zadovoljstva kupaca i lojalnosti u cilju promocije imidža brenda
  • Doprinosi i stvara pozitivnu atmosferu u prodavnici i razmatra njen učinak
  • U toku je sa modnim trendovima (muška moda), zna i prati konkurenciju
  • Razume značenje KPI-jeva u cilju unapređenja rezultata i iskustva kupovine

Gagliardi prodajni savetnik je onaj ko ima:

  • Strast prema muškoj modnoj industriji
  • Najmanje 2 godine iskustva u maloprodaji
  • Sposobnost organizacije i preciznost
  • Jaku želju za postizanjem rezultata
  • Znanje engleskog jezika
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju

Gagliardi svom prodajnom savetniku pruža:

  • Konstantnu obuku po najvišim svetskim standardima
  • Rad sa renomiranim ekspertima u prodaji i modi
  • Mogućnost karijernog rasta
  • Stimulativan način nagrađivanja (plata i mesečni bonusi)
  • Rad u timu u kome vlada pozitivna atmosfera

Postanite ambasador Gagliardijevog stila i pridružite se našem timu uspešnih prodajnih savetnika.

Rok za konkurisanje: 15.02.2019.

    Milti Company doo

    Zastupnik modnog brenda Gagliardi.

    Direktan link do oglasa