Konkurs je istekao.

Prodavac / Trgovac

HDC Swisslion

Beograd

18.07.2018.

Poslovni sistem Swisslion Takovo je lider u oblasti prehrambene industrije u jugoistočnom delu Evrope, simbol vrhunskog kvaliteta, tehnologije prirodne i zdrave hrane, kontrolisanog porekla sirovina i savršenog ukusa naših proizvoda. U našem poslovnom sistemu posluje više podređenih Društava i zapošljavamo više hiljada zaposlenih.

Poslovni sistem Swisslion Takovo je kompanija u kojoj je proces ulaganja u znanje, brigu o zaposlenima, opremu, tehnologiju i kvalitet sa ciljem da se postave visoki standardi poslovanja, življenja i rada – neprekidan.

Swisslion-Takovo nudi rad u dinamičnom radnom okruženju u kojem se aktivno i kvalitetno prati radna uspešnost, a razvoj karijere i napredovanje pojedinca zavisi od ostvarenih individulanih rezultata.

“HDC Swisslion” d.o.o. Beograd koji posluje u okviru Poslovnog sistema Swisslion Takovo raspisuje oglas za radno mesto:

u objektima Slatka kuća 10 izvršilaca (regija Beograd)

Opis posla:

  • primanje, skladištenje, izlaganje i prodaja robe
  • pravljenje sedmičnih, godišnjih popisa robe
  • izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima
  • provera stanja i kvaliteta proizvoda
  • održavanje urednosti radnog prostora
  • rad na fiskalnoj kasi, vođenje trgovačke knjige i drugih dokumenata
  • druga zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • srednja stručna sprema, prednost trgovačka škola
  • poznavanje rada na računaru i fiskalnoj kasi
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godina smatraće se prednošću

Ostalo:

  • odlične komunikacione sposobnosti
  • izražene prodajne veštine i veštine prodaje
  • ljubaznost i prijatan pristup kupcima, nenametljivost, pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu
  • sposobnost rada u timu
  • motivisanost
  • spremnost na rad u smenama

Propratno pismo sa biografijom možete dostaviti elektronski.

Rok za konkurisanje: 18.07.2018.

    • Milutina Milankovica 25 B 11070 Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 108862923
    • Matični broj: 21082783

    Direktan link do oglasa