Konkurs je istekao.

Širok asortiman i vrhunska usluga čine nas prepoznatljivim na tržištu

  • U želji da naše proizvode i uslugu koriste oni koji teže izvrsnosti
  • U želji da zadržimo status kompanije koja ima značajan uticaj na trendove, razvoj i dalja kretanja na tržištu u segmentu distribucije auto delova

tražimo kandidate za maloprodajne objekte u Subotici na poziciji:

Prodavac auto delova

Opis posla:

  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima
  • Radi na kasi i naplaćuje prodatu robu potrošačima
  • Vrši istovar robe i izlaganje na prodajne police
  • Odgovara za manipulaciju robom
  • Prati asortiman i želje kupaca

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Neophodno poznavanje rada na računaru

Neophodna dokumentacija u slučaju zaposlenja za zasnivanje radnog odnosa je:

  • Kopija važeće lične karte
  • Potvrda da nije osuđivan/a i da se protiv njega/nje ne vodi krivični postupak
  • Lekarsko uverenje
  • Kopija diplome o završenoj stručnoj spremi

Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs za navedeni oglas slanjem biografije (CV-a) elektronskim putem do 14.06.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor na osnovu selekcije CV-a.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Kit Commerce d.o.o.

Firma Kit Commerce je osnovana 2006. godine od strane ljudi sa višogodišnjem iskustvom u oblasti prodaje auto-delova. Čini je tim mladih, energičnih i uspešnih ljudi okupljenih oko istog cilja - ostvarivanja liderske pozicije na srpskom tržištu auto-delova, koja će se ogledati kroz zadovoljenje potreba naših poslovnih partnera i kupaca, kao i kroz ostvarivanje dominantne pozicije u uvozu, distribuciji i prodaji auto-delova. Od osnivanja, pa do danas,…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.