Konkurs je istekao.

Prodavac gotove PVC stolarije

Proline PVC Sistemi d.o.o.

Subotica, Stara Pazova

04.03.2020.

Potreban nam je:

na stovarištu u Staroj Pazovi i Subotici

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa vezanih za prodaju (usluga, poznavanje robe, prijem i manipulacija robom, higijena u maloprodajnom objektu, odnos prema kupcu)
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana
  • Informiše kupca o proceduri za rešavanje reklamacija
  • Vrši prijem robe, ukazuje na odstupanja/neusaglašenosti ukoliko se pojave prilikom prijema robe
  • Odgovara za dopunu i fizički izlaže robu
  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima

Uslovi:

  • Stručna sprema: III-IV stepen stručne spreme
  • Odgovornost, organizovanost, veština komunikacije i poznavanje MS Office paketa i fiskalne kase
  • Prednost je vozacka dozvola B kategorije
  • Iskustvo u prodaji je prednost

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 04.03.2020.

    • Jovana Mikica 194b, Subotica, Srbija
    • PIB: 104881706
    • Matični broj: 20263555

    Direktan link do oglasa