Konkurs je istekao.

Prodavac - kasir

STR Blok Shop

Beograd

01.05.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

STR Blok Shop osnovan je 2010. godine. Trenutno ima četiri poslovne jedinice na Novom Beogradu. Raspisujemo konkurs za poziciju:

Beograd

Uslovi:

  • Tražimo ozbiljne, vredne i komunikativne osobe, za rad na duži vremenski period
  • Obavezno je radno iskustvo, a ukoliko ga nemate, a smatrate da ste komunikativna i vredna osoba, postoji mogućnost obuke

Opis posla:

  • Rad na kasi
  • Rad u programu
  • Prijem i izlaganje robe - rad u tri smene
  • Mogućnost rada samo u trećoj smeni

Nudimo:

  • Rad u dinamičnoj i prijatnoj atmosferi
  • Dobru i redovnu platu (Okvirna plata: 30.000,00 - 35.000,00 RSD)

Rok za konkurisanje: 01.05.2018.

    blok shop se nalazi na Novom Beogradu, uspesno posluje već 8g.Bavimo se prodajom stampe,duvanskih proizvoda itd.

    Direktan link do oglasa