Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za objekte u Novom Sadu raspisuje konkurs za poziciju:

Prodavac na odeljenju I kategorije - Odeljenje gastronomije

Objekti: Pupinova palata, Bulevar Jovana Dučića, Supermarket“021“, Milenka Grčića, Svetislava Kasapinovića

Mi Vam nudimo:

  • Platu od 38.000 dinara neto
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost brzog napredovanja i veće zarade
  • Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Priprema proizvoda za dalju upotrebu i prodaju - Pečenje mesa i povrća i podgrevanje gotovih jela na odeljenju gastronomije prema ustanovljenim procedurama za rad
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pomoć pri kupovini

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Prodavac I kategorije-Odeljenje gastronomije u Novom Sadu.

Rok za konkurisanje: 10.07.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Univerexport

Univerexport je vodeći domaći maloprodajni lanac na teritoriji Srbije. U proteklih 25 godina stvoreno je prepoznatljivo ime, koje se vezuje za kvalitetnu uslugu, širok asortiman i uvek pristupačne cene. Sa ciljem da najbolji proizvodi i najpovoljnije cene, iz domaće i inostrane ponude, neprekidno budu dostupni svakom kupcu razvijena je prodajna mreža koja danas, kao grupacija Univerexport, prelazi broj od 120 maloprodajnih objekata. Univerexport, sa svojim zavisnim preduzećima, ima preko…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.