Konkurs je istekao.

Prodavac - projektant

AVL Projekt Int d.o.o.

Novi Sad

07.07.2015.

AVL Projekt Int d.o.o. je kompanija iz Novog Sada koja se bavi projektovanjem i prodajom raznovrsnih audio i vizuelnih rešenja i proizvoda. Ovlašćeni smo zastupnici renomiranih svetskih proizvođača profesionalne audio i rasvetne tehnike, video projekcione i LED opreme, sistema najrazličitijih binskih konstrukcija i trussing sistema, kao i konzumne HiFi opreme. O našem dosadašnjem radu možete više pročitati ovde www.avlprojekt.rs Osnovna vrednost našeg poslovanja jesu zadovoljni klijenti čija smo očekivanja uspeli ne samo da zadovoljimo, već i da nadmašimo. Zbog toga upošljavamo proaktivne ljude, sa razvijenom samodisciplinom, kojima dodatno ulaganje energije u obavljanje posla ne predstavlja problem.

Ovim putem oglašavamo potrebu za 1 izvršiocem na poziciji:

Prodavac – projektant

Ključna zaduženja:

  • Primanje i obrada pristiglih ili dostavljenih upita klijenata
  • Aktivno traženje klijenata
  • Informisanje o potrebama klijenata, prikupljanje svih relevantnih informacija i izrada i davanje ponude
  • Učešče na tenderima (izrada tehničkog dela tendera – pravljenje ponude u excel-u sa kalkulacijom prodajne i nabavne cene radi lakše i brže kalkulacije prodaje/ponude)
  • Kontinuirano učenje o opremi i konkurenciji
  • Stalna komunikacija sa logističarem radi nabavljanja opreme (ili rezervnih delova) za implementaciju ugovorenog projekta (ili servis već implementirane opreme)
  • Finansijska administracija prodaje (evidentiranje bankarskih izvoda i njihovo povezivanje sa firminim izlazno/ulaznim dokumentima, te predaja računovodstvu na knjiženje tako povezanih izvoda sa uplatama-isplatama)
  • Učestvovanje u montaži opreme, puštanju sistema u rad i obuci korisnika za rukovanje opremom
  • Obezbeđivanje i prosleđivanje relevantnih informacija marketing odeljenju, u vezi sa novim proizvodima, prodajama i instalacijama

Uslovi za konkurisanje:

  • Izražene komunikacijske veštine i elokventnost
  • Samoinicijativnost i sistematičnost u radu
  • Spremnost za rad u timu
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika (srednji nivo)
  • Aktivan vozač B kategorije vozila
  • Poznavanje audio, video, light industrije – prednost
  • Prethodno iskustvo na sličnim ili istim poslovima podrške prodaji – prednost

Nudimo:

  • Osmočasovno radno vreme (9:00 – 17:00)
  • Rad u prijatnom poslovnom prostoru u Novom Sadu i dobre uslove za rad
  • Redovnu isplatu dogovorene zarade
  • Dalje profesionalno usavršavanje i razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko ispunjavate uslove navedene u konkursu, ako ste precizni i pedantni, te Vas odlikuje odgovoran pristup poslu, pozivamo Vas da se prijavite na naš konkurs.

Svoju radnu biografiju (CV) i propratno pismo pošaljite elektronski najkasnije do 07.07.2015.

Napomena:

Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma ISKLJUČIVO u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto. Sve informacije će biti tretirane sa poverljivošću.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Rumenački put 28, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 107441280
    • Matični broj: 20803053

    Direktan link do oglasa