Konkurs je istekao.

Prodavac softvera/Sales Account Manager

Net++ technology d.o.o.

Beograd, Otokara Keršovanija 11/39

14.02.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Net++ technology je vodeći Symantec, Palo Alto Networks, ManageEngine partner u Srbiji. Pružamo usluge planiranja, prodaje rešenja, implementacije, podrške i edukacije na polju:

  • zaštite podataka
  • zaštite IT sistema (cyber security)
  • upravljanja podacima
  • upravljanja IT sistemima

Naša osnovna strategija je visok kvalitet usluga koje pružamo, uz integritet, razvoj znanja i usavršavanje, doslednost i iskrenost.

Našu ponudu čine rešenja vodećih proizvođača (vendora) za zaštitu elektronskih podataka i IT sistema, kao i upravljanje podacima i IT sistemima, usluge planiranja i implementacije, zatim podrške pri korišćenju i obuke za korišćenje rešenja koja nudimo. Naše tržište čine srednja i velika preduzeća koja se u svom poslovanju oslanjaju na IT sisteme i podatke, a koja posluju u Srbiji i bližem regionu (zemlje u okruženju). Naše preporuke korisnicima oslikavaju naše istinsko uverenje u kvalitet proizvoda koje nudimo, a trud i znanje koje ulažemo u realizaciju usluga uvek će biti najviši u regionu. Naš odnos sa korisnicima je partnerski i otvoren, uz najviši stepen iskrenosti, uvažavanja, doslednosti i poštenja.

Potreban nam je:

Prodavac softvera/Sales Account Manager, Beograd

Želimo da proširimo naš prodajni tim. Najkraće rečeno, tražimo prodavca softvera i naših usluga koje nudimo. Moderno rečeno, tražimo Sales Account Managera ili Business Development Managera. Prodavac softvera će biti zadužen za prodaju softvera i usluga, postojećim i novim korisnicima (kupcima), odnos sa korisnicima, ali i dobavljačima i vendorima čije proizvode prodajemo. Biće zadužen za rast i razvoj tržišta, kao i za odnos sa korisnicima i potencijalnim korisnicima, sa ciljem ostvarivanja dugoročne saradnje.

Zaduženja u kratkim crtama:

  • upravljanje i izgrađivanje dobrih odnosa i saradnje sa korisnicima i potencijalnim korisnicima, klijentima, kupcima;
  • praćenje i vođenje procesa prodaje (kroz sve faze) - od pronalaženja potencijalnog korisnika, preko prezentacija i sastanaka, utvrđivanja potreba i izrade ponuda, do pregovaranja i zaključenja posla;
  • rešavanje nedoumica i problema korisnika pri prodaji;
  • izveštavanje i vođenje evidencije o prodaji;
  • pronalaženja načina i ideja za poboljšanje procesa prodaje;
  • aktivno učestvovanje u prodajnim događajima koje organizujemo;
  • rad sa dobavljačima.

Uslovi koje zaposleni treba da zadovolji:

  • obavezno je iskustvo u prodaji, posebno u IT sektoru;
  • poželjno je iskustvo u prodaji ili radu sa cyber security rešenjima;
  • poželjno je poznavanje barem nekog od CRM sistema i obavezno je poznavanje rada sa MS Office paketom aplikacija;
  • razumevanje procesa prodaje (faze prodaje, zatvaranje posla i sl.);
  • potrebne su dobre komunikacione sposobnosti i veštine pregovaranja;
  • obavezno je dobro poznavanje engleskog jezika, posebno razumevanje i čitanje;
  • poželjna je diploma fakulteta IT struke (ETF, FON, PMF...).

Prijave slati elektronskim putem.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    Net++ technology od osnivanja 2002. g. zauzima jasan fokus ka ITC bezbednosti, zaštiti podataka, sigurnosti i upravljanju računarskim mrežama i sistemima. Tokom 2003.g. odlučili smo se da zadržimo mali broj pažljivo biranih vendora/partnera čije proizvode nudimo na našem tržištu – tako je ostalo i do današnjih dana. Takav pristup nam omogućava visoku specijalizaciju što nas dovodi u poziciju da korisnicima pružimo kvalitet više. Naša snaga je…

    Direktan link do oglasa