Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodaji

Human Synergistics d.o.o.

Čačak, Kraljevo, Užice, Kragujevac

11.03.2015.

HUMAN SYNERGISTICS, za potrebe za svog klijenta, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

(za maloprodajne objekte u Čačku, Kraljevu, Užicu i Kragujevcu)

Ključna zaduženja:

  • Dorada, dekorisanje i izlaganje svih proizvoda u maloprodajnim objektima
  • Aktivna prodaja dorađenih i gotovih(dnevnih i pakovanih) proizvoda i ostale trgovačke robe
  • Evidencija prodajnih aktivnosti kroz poslovno-informacioni sistem i kasa program
  • Trebovanje, prijem i zaduženje robe iz matične proizvodnje, kao i ostale trgovačke robe
  • Administrativni zadaci, vođenje evidencija, kontrola dokumenata, praćenje kalkulacija
  • Održavanje higijene opreme, uređaja, sitnog inventara, kao i celokupnog poslovnog prostora
  • Popis i povraćaj robe, potrošnog i repro-materijala

Uslovi/kvaliteti koje kandidat/kandidatkinja treba da ispunjava/poseduje:

  • Minimum srednja stručna sprema, poželjno ekonomsko-trgovačke/ugostiteljsko-prehrambene struke
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru i rada na fiskalnoj kasi
  • Ljubaznost i elokventnost u komunikaciji sa klijenitima
  • Izražene prodajne i prezentacione veštine
  • Sposobnost brzog i efikasnog rešavanja problema
  • Orijentisanost na timski rad

Mesto obavljanja posla: Čačak / Kraljevo / Užice / Kragujevac

Radno vreme: Šest dana u nedelji, trosmensko radno vreme

Kandidatima za ovo radno mesto nudimo dinamičan i siguran posao, radno okruženje u kome mogu ostvariti svoje lične i profesionalne ciljeve i mogućnosti za lični razvoj, napredovanje i rast zarade zasnovan na učinku.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u najuži izbor.

Rok za konkurisanje: 11.03.2015.

    Direktan link do oglasa