Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodaji

KRM Footwear d.o.o.

Novi Sad

31.10.2019.

35.000,00 - 45.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

KRM FOOTWEAR d.o.o. (Brend ECCO)

KRM je nezavisno trgovačko poduzeće u 100%-tnom vlasništvu ECCO Danska i trenutno upravlja svim ECCO maloprodajama u 19 evropskih tržišta. Od svog osnivanja 2010. godine, KRM je narastao od nekoliko na više od 1800 zaposlenih.

Ecco kao vodeći brend u proizvodnji obuće i kožnih proizvoda u svom vlasništvu ima kompletan proizvodni ciklus što nema ni jedan brand u svetu. Posedujemo vlastite štavionice kože, 5 fabrika za izradu gornjišta dok u nekoliko fabrika proizvodimo đonove. Đonovi su naš drugi ponos, naša FLUIDFORM™ tehnologija izrade đonova izlivanjem omogućava fleksibilnost i neponovljivu udobnost svakom ko se odluči za našu obuću.

Zajedno s ECCO-om, KRM radi na tome da pruži potrošačima najkvalitetnije cipele i vrhunsku uslugu. To je učinjeno kroz mrežu od više od 288 prodavnica na našim aktivnim evropskim tržištima. KRM i dalje raste: u manje od dve godine, KRM portfolio prodavnica je udvostručen, otprilike svakog meseca je aktivno otvaranje prodavnice negde u Evropi.

Zbog širenja tržišta, potrebne su nam nove osobe za rad u ECCO maloprodajama.

Novi Sad

Opis posla i zaduženja:

  • Prodavac mora biti upoznat sa artiklima i u prodaji proizvoda kupcima primenjivati alate i prodajne pristupe Poslodavca (Brend Ambassador Program Šest koraka prodaje, ECCO Daybook )
  • Prodavac je dužan redovno pratiti i upoznati se sa sadržajem newslettera, SharePointa, učenje kroz korišćenje Retail Academy i svih ostalih dostupnih alata i dokumenata za praćenje novosti o ECCO proizvodima i načinu prezentovanja proizvoda radi unapređenja prodaje
  • Prodavac mora biti siguran da proizvodi budu ispravno zapakovani i naplaćeni
  • Prodavac je dužan da podstiče prodaju proizvoda za negu, velikih i malih kožnih proizvoda (vezana prodaja)
  • Prodavac je odgovoran za vođenje blagajne i zaključivanje smene
  • Prodavac je zadužen da skladište i prodajni prostor budu uredni i čisti, a proizvodi uredno složeni
  • Prodavac je u obavezi da poštuje utvrđenu hijerarhiju u komunikaciji
  • Pored gore navedenih zaduženja neophodno je da svaki prodavac posle određenog vremena a kroz stečeno iskustvo i treninge/obuke zadovolji sa rezultatima pojedinačne statistike prodaje

Pokazatelji rezultata (KPI):

  • Broj prodatih proizvoda po računu (UPT)
  • Udeo dodatnih artikala u prodaji
  • Prodaja
  • Izveštaj tajnog kupca/Exit Survey

Uslovi za rad:

  • Srednja stručna sprema, IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno najmanje jedna (1) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Okvirna plata: 35.000 - 45.000 RSD

Rok za konkurisanje: 31.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    ECCO Footwear d.o.o.

    • Bulevar Zorana Đinđića 64, Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 109300113
    • Matični broj: 21157716

    Direktan link do oglasa