Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodaji

Leon Conditors d.o.o.

Niš

22.11.2019.

„Leon Conditors“ d.o.o. osnovan je 1997. godine u Vranju. Osnovna delatnost preduzeća je trgovina na veliko i malo. 2015. godine Leon Conditors d.o.o. postaje član udruženja DTL-a. Firma ima ambiciju da širi svoju maloprodajnu mrežu, zapošljava nove radnike i time znatno doprinese smanjenju broja nezaposlenih u lokalnoj sredini u kojoj posluje. Poslovna politika Leon Conditors-a, odgovornost, ozbiljnost, redovno izmirivanje obaveza prema državi, poslovnim partnerima i radnicima, omogućili su dobar imidž i poverenje istih.

Potreban nam je:

Niš

Uslovi:

  • minimum III stepen stručne spreme
  • odlične komunikativne sposobnosti
  • ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu
  • spremnost za rad u smenama
  • orijentisanost na saradnju i rad u timu
  • usmerenost na kupce i njihove potrebe

Opis posla:

  • prodaja robe i usluga prema potrošačima
  • rad na fiskalnoj kasi
  • održavanje urednosti radnog prostora
  • druga zaduženja po nalogu nadređenog

Nudimo:

  • 5 radnih dana u nedelji, po 8 sati
  • obuku
  • redovnu platu
  • mogućnost profesionalnog napredovanja
  • zanimljiv, dinamičan i raznolik posao

Rok za konkurisanje: 22.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Leon Conditors DOO

    „Leon Conditors“ d.o.o osnovan je 1997. godine, da bi naredne četiri radilo kao veleprodaja konditorskih proizvoda, sa dvoje zaposlenih pod imenom „LION-NT“. Prvi maloprodajni objekat je otvoren 1998. godine i sugrađani ga još uvek pamte kao “žuta prodavnica“, jer se odlikovao velikim žutim cenama, koje su bile simbol povoljne kupovine, dok je u isto vreme ta boja zaštitni znak Vranja, u kome se nalazi i sedište firme. 2002. godine „LION-NT“ počinje proizvodnju konditorskih proizvoda što je i bio…

    Direktan link do oglasa