Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodaji

Vitapur d.o.o.

Beograd

30.01.2020.

Vitapur je multinacionalna kompanija, koja posluje na teritorijama Srbije, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Rumunije.

Naš slogan je »Passion for living«. Time poručujemo da je naša zvezda vodilja, strast za boljim životom. Sve što radimo, počinjemo sa strašću i idejom da svojim kupcima ponudimo najbolje. Naš zadatak je da razvijamo asortiman koji će našim kupcima omogućiti da imaju bolji kvalitet života. Uz kvalitetan asortiman za kuću, trudimo se da ljudi žive bolje i zdravije.

Uspešnim poslovanjem gradimo lidersku poziciju na lokalnom tržištu i u regionu stvarajući bolju budućnost za okruženje a potrebe i očekivanja potrošača, zaposlenih i društvene zajednice su izvor ideja za naš budući razvoj.

U cilju razvoja poslovanja, oglašavamo potrebu za sledećim radnim mestom:

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • prezentacija prodajnih artikala, ciljanih ponuda i promotivnih akcija u cilju prodaje proizvoda kupcima
  • rad na blagajni, obračun dnevnog prometa, kontrola stanja blagajne
  • održavanje čistoće u prodajnom prostoru, popunjenosti polica i asortimana
  • obezbeđenje tačnosti i kompletnosti prodajne dokumentacije (računi, uputstva, garancije)
  • organizacija i kontrola stanja robe u skladištu
  • rešavanje reklamacija i briga o zadovoljstvu kupaca
  • organizacija rada i odgovornost za uredno poslovanje prodajnog mesta
  • planiranje prodaje i praćenje realizacije plana prodaje
  • unapređivanje kvaliteta i kvantiteta prodaje kao i osiguranje visokih prodajnih rezultata

Uslovi:

  • SSS trgovačka škola ili ostale četvorogodišnje škole
  • dobro znanje rada na računaru (Excel srednji nivo i Word)
  • odgovorna osoba koja veruje u kompaniju za koju radi i na taj način je predstavlja
  • 3-5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • ugovor o radu: na određeno s mogućnošću ugovora za stalno
  • sklonost timskom radu, pridržavanju postavljenih standarda, procedura i obaveza
  • odgovornost, predanost i visok angažman na radnom mestu
  • osoba sa izraženim prodajnim veštinama

Šta nudimo:

  • stalni radni odnos, rad na određeno vreme
  • redovna fiksna primanja uz stimulativni dodatak na osnovnu platu
  • pozitivno radno okruženje
  • mogućnosti profesionalnog razvoja

Rok za konkurisanje: 30.01.2020.

    • Bulevar Arsenija Čarnojevića 99 v, Beograd, Srbija
    • PIB: 108205325
    • Matični broj: 20952377

    Direktan link do oglasa