Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodajnim objektima (m/ž)

Kotorska Suvenirnica

Kotor, Crna Gora

07.03.2020.

550,00 - 850,00 EUR sezonski puno radno vreme

Kotorska Suvenirnica d.o.o. osnovana 2012. godine u Kotoru, Crnoj Gori, koja predstavlja najveći lanac suvenirnica u Starom Gradu Kotor, a bavi se prodajom autentičnih ručno rađenih suvenira i proizvoda.

Raspisujemo oglas za slobodne pozicije:

za sezonu 2020.
više izvršilaca

Nudimo:

  • Sezonski rad u period već od 01.04 do 31.10.2020.
  • Mogućnost dobre zarade (fiksna plata + procenat od ostvarene prodaje)
  • Dinamičan rad u prijatnoj atmosferi

Opis posla:

  • Prezentacija i prodaja robe
  • Dinamična komunikacija sa potrošačima i njihovo usluživanje, sve u cilju ostvarivanja prodaje
  • Rad na kasi
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i izlaganju proizvoda

Uslovi:

  • Poznavanje/znanje engleskog jezika
  • Poznavanje/znanje dodatnih stranih jezika smatra se prednošću
  • Ljubaznost, komunikativnost, posvećenost, odgovornost
  • Sposobnost za timski rad
  • Poželjno ali ne i obavezno iskustvo u prodaji

Nudimo:

  • Zaposlenima nudimo dinamičan rad u prijatnoj atmosferi
  • svakodnevnu mogućnost usavršavanja  stranih jezika kroz komunikaciju sa inostranim kupcima
  • usavršavanje svojih komunikativnih sposobnosti
  • Mogućnost ostvarivanja dodatnih bonusa

Okvirna plata: 550-850 EUR

Prijave sa kratkom biografijom (ime, prezime, mjesto prebivališta, kontakt, poznavanje jezika, navedeno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima) slati elektronskim putem.

Prijave slati do 07.03.2020. Nakon toga će se sa kandidatima koji su ušli u uži krug obaviti intervjui.

    Kotorska Suvenirnica D.O.O. osnovana 2012 godine u Kotoru,Crnoj Gori, predstavlja najveći lanac suvenirnica  u Starom Gradu Kotor, trenutno broji 7 maloprodajnih objekata u Starom Gradu i zapošljava između 5o i 6o osoba u sektoru prodaje.Kotorska Suvenirnica se bavi prodajom autentičnih ručno rađenih suvenira i proizvoda.

    Direktan link do oglasa