Konkurs je istekao.

Prodavac

Intercom d.o.o.

Subotica

11.11.2018.

Za potrebe proširenja našeg prodajnog tima, Intercom d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju

Prodavac

za rad u novom STIHL prodajnom mestu u Subotici

Opis posla:

  • rad sa kupcima - prezentovanje i prodaja benzinskih i električnih alata
  • rad na fiskalnoj kasi
  • prijem i dopuna robe
  • održavanje urednosti radnog prostora

Uslovi

  • IV stepen srednje stručne spreme
  • iskustvo u prodaji - poželjno iskustvo u prodaji alata i mašina
  • poželjno znanje mađarskog jezika

Profil kandidata:

  • izražene prodajne veštine
  • odlične komunikativne sposobnosti
  • ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • obuke i usavršavanje

Prijave možete slati elektronskim putem do 11.11.2018.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    INTERCOM DOO SUBOTICA

    • Majšanski put 126, Subotica, Srbija
    • PIB: 100843847
    • Matični broj: 08358826

    Direktan link do oglasa