Konkurs je istekao.

Prodavac

Roanda Komerc

Kragujevac, Jagodina, Svilajnac

08.08.2018.

Roanda Komerc d.o.o. je poslovni sistem ovlašćenih prodajno - servisnih Stihl centara koji posluje u gradovima Svilajnac, Despotovac, Jagodina, Petrovac na Mlavi i Kragujevac.

Potreban nam je:

Prodavac

Uslovi i opis posla:

  • Prodaja uređaja i delova iz programa Stihl
  • Svakodnevni kontakt sa kupcima u cilju unapređenja prodaje i poslovne afirmacije firme
  • Edukacija i savetodavna podrška kupcima u vezi pravilne primene proizvoda
  • Fakturisanje i priprema dokumentacije
  • Rad na kasi
  • Proaktivnost i razvijene prodajne veštine
  • Fleksibilnost i timski duh

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost stručnog usavršavanja po Stihl standardima
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme
  • Mogućnost napredovanja
  • Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje
  • Stimulaciju za grupni radni učinak

Rok za konkurisanje: 08.08.2018.

    Roanda Komerc doo je poslovni sistem ovlašćenih prodajno - servisnih Stihl centara koji posluje u gradovima Svilajnac, Despotovac, Jagodina, Petrovac na Mlavi i Kragujevac.

    Direktan link do oglasa