Konkurs je istekao.

Prodavac

Roggenart

Beograd

10.05.2017.

ugovor puno radno vreme

Roggenart

U maloprodajnim objektima Roggenart držimo najkvalitetniji hleb, peciva, sendviče, salate, tartove i mafine. U prijatnom ambijentu naših cafea možete se osvežiti uz jedinstvene hladno ceđene sokove kao i uz veliki izbor kafa.

Za naš tim tražimo kolege koji će podeliti našu viziju za budućnost Kompanije.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

PRODAVAC

Mesto rada: BEOGRAD
Više izvršilaca

Opis posla:

  • Proaktivna prodaja;
  • Priprema sendviča, toplih i hladnih napitaka;
  • Održavanje čistoće u maloprodajnom objektu;
  • Rad na fiskalnoj kasi;
  • Profesionalan i korektan odnos prema kupcima;

Uslovi:

  • Ljubazna, komunikativna, energična, odgovorna, pouzdana i prodajno orijentisana osoba
  • Radno iskustvo u maloprodaji;
  • Poznavanje engleskog jezika je poželjno ali nije presudno;

Nudimo vam:

  • Siguran posao;
  • Redovnu isplatu;
  • Dodatne stimulacije za kvalitetan rad;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja;
  • Prijatno i normalno radno okruženje.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju pošaljite svoju radnu biografiju elektronski.

Kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 10.05.2017.

    Konkurs je istekao.

    Finest Breads

    • Vladimira Popovica 46-48 11070 Novi Beograd, Beograd, Srbija
    • PIB: 108539176
    • Matični broj: 21019771

    Direktan link do oglasa