Konkurs je istekao.

Prodavac

Specijalistička oftalmološka ordinacija Prof. dr Džinić

Inđija, Novi Sad

19.02.2019.

Kako bi na što bolji i efikasniji način pružili potpunu uslugu našim pacijentima u okviru Očnog centra Džinić se nalazi Optika Džinić koja sa svojim visoko obrazovanim stručnim kadrom iz oblasti optike će Vas uputiti i predložiti koji okviri i sočiva najviše odgovaraju Vašoj dioptriji i Vašem stilu. Na osnovu višedecenijskog iskustva u našim maloprodajnim objektima su u ponudi isključivo dioptrijski, sunčani okviri proizvođača koji su lideri na svetskom tržištu po kvalitetu i modi.

Potreban nam je

Prodavac

1 izvršilac
Inđija

Uslovi:

  • Minimum SSS (IV stepen)
  • Osnovno znanje rada na računaru MS Office
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Spremnost na rad u smenama
  • Izražajne prodajne veštine i veštine prezentacije
  • Dobre komunikativne sposobnosti
  • Predhodno iskustvo u maloprodaji optičkih pomagala se smatra kao prednost

Opis posla:

  • Primopredaja, izlaganje i prodaje robe iz asortimana
  • Izgradnja i održavanje dobrih odnosa sa potrošačima
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Održavanje radnog prostora

Mi Vam nudimo:

  • Proces uvođenja u posao, obuke vezane za prodaju našeg asortimana
  • Mogućnost usavršavanja, razvoja i napredovanja u našoj ustanovi
  • Odlične radne uslove, stimulativnu zaradu i rad u mladom, pozitivnom i uspešnom timu

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 19.02.2019.

    Konkurs je istekao.

    Džinić Optika&Health centar

    • Vršačka 34, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 101664368
    • Matični broj: 54516185

    Direktan link do oglasa