Konkurs je istekao.

Prodavac

Sport Vision d.o.o.

Više gradova u Srbiji

14.10.2020.

Kompanija Sport Vision vodeći je lanac za prodaju sportske obuće, odeće i opreme na Balkanu, sa više od 350 prodavnica u devet zemalja regiona.

Kao distributer vodećih brendova u industriji sportske opreme i kao vlasnik najrasprostranjenije mreže maloprodajnih objekata u industriji, fokusirani smo na vrednosti koje su usmerene na razvoj kreativnosti, kvaliteta i inovativnosti, brizi o klijentima i zaposlenima, kao i društvenoj zajednici.

Usled rasta i razvoja tržišnih potencijala, kao i proširenja obima poslovanja, u potrazi smo za kandidatima koji bi se pridružili našem uspešnom timu na poziciji: Prodavac (Beograd, Novi Sad, Subotica, Niš, Sremska Mitrovica, Zrenjanin, Novi Pazar)

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa vezanih za prodaju (usluga, poznavanje robe, prijem i manipulacija robom, higijena u maloprodajnom objektu, odnos prema kupcu)
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana MPO, uslovima i mogućnostima plaćanja, trenutnim akcijama/popustima i loyalty programima, pomaže pri odabiru artikala, sugeriše kupovinu drugih artikala iz asortimana MPO
  • Informiše kupca o proceduri za rešavanje reklamacija
  • Odgovara za ispravnost istaknutih cena na robi
  • Prati asortiman i želje kupaca i o tome obaveštava menadžera MPO
  • Vrši prijem robe iz magacina ili drugog MPO, ukazuje na odstupanja/neusaglašenosti ukoliko se pojave prilikom prijema robe
  • Odlaže robu u magacinskom prostoru u skladu sa internom organizacijom magacina u MPO
  • Izlaže artikle u MPO u skladu sa standardima Društva
  • Odgovara za dopunu i dopunjuje robu u MPO
  • Predlaže Menadžeru u MPO otpis i dopunu artikala
  • Sprovodi nivelacije cena poštujući zakonske propise i procedure na nivou Društva
  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima

Uslovi:

  • Stručna sprema: III-IV stepen stručne spreme
  • Odgovornost, organizovanost, veština komunikacije i poznavanje MS Office paketa

Ukoliko želite da budete deo dinamične ekipe koja postavlja standarde i neguje timski rad pošaljite svoj CV i propratno pismo elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo. Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti i da isti budu sastavni deo baze kandidata kompanije Sport Vision.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Sport Vision d.o.o.

    KO SMO MI? SPORT VISION je lider u prodaji sportske obuće, odeće i opreme na Balkanu. Više od 20 godina poslujemo u Srbiji kao moderna kompanija koju odlikuju fleksibilnost, profesionalizam i dinamična strategija razvoja. Naš tim čini više od 6.000 zaposlenih u 13 zemalja − Srbija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija, Crna Gora, Severna Makedonija, Albanija, Rumunija, Bugarska, Grčka, Češka, Slovačka i Mađarska, a sedište kompanije nalazi se u Beogradu. Naša maloprodajna mreža broji više od ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Od juna 2022. godine radim na poziciji HR asistenta, a za poslovne aktivnosti na kojima sam angažovana mogu reći da su izazovne, odgovorne, ali nikada dosadne. Umalo zaboravih da napomenem ono najbitnije, ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • SPORT I REKREACIJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa