Konkurs je istekao.

Prodavac

Tref Line d.o.o.

Valjevo, Požarevac

28.02.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Kompanija Trefline posluje od 1994. godine i jedan je od lidera u uvozu i distribuciji kvalitetnih igračaka. U veleprodajnom prostoru od 3000 m2 nudimo veliki asortiman igračaka, školskog pribora, kancelarijskog materijala, papirne galanterije, galerijskog-gift programa, dečije garderobe, bebi opreme i knjiga.

Počeli smo kao veleprodaja, a danas Trefline ima razvijenu sopstvenu maloprodajnu mrežu Trefolino. Do sada je otvoren 21 maloprodajni objekat i to u najvećim gradovima u Srbiji: Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu, Kruševcu, Leskovcu, Pančevu, Valjevu, Smederevu, a u planu je i stalno širenje maloprodajne mreže.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Prodavac

Mesto zaposlenja: Valjevo, Požarevac

Opis posla:

  • Prijem i priprema robe za prodaju
  • Izlaganje, slaganje robe i dopuna robe
  • Aktivno učestvovanje u prodaji robe kupcima
  • Briga o izgledu i održavanje radnje, izloga i magacina

Uslovi:

  • Znanje rada na kompjuteru
  • Radno iskustvo poželjno

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 28.02.2018.

    • Dobanovačka 56, Beograd, Srbija
    • PIB: 103020519
    • Matični broj: 17492527

    Direktan link do oglasa