Konkurs je istekao.

Prodavac/Prodavačica

Kids Beba d.o.o.

Beograd

21.05.2019.

Kompanija Kids Beba d.o.o. je proizvođač i distributer dečije garderobe.

Kao lider dečije mode kod nas, Beba Kids pruža visok nivo kvaliteta uz originalan i moderan dizajn.

Zbog potreba kontinuiranog razvoja, tražimo osobe za poziciju:

 Beograd

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Pouzdanost i odgovornost

Prednosti:

  • Prijateljski, timski i društven pristup kupcima i kolegama
  • Izražene prodajne sposobnosti
  • Izražene komunikativne sposobnosti
  • Spremnost za rad u smenama
  • Iskustvo na sličnim pozicijama

Opis posla:

  • Visok nivo usluge i posvećenost usluživanju kupaca
  • Poznavanje i prezentovanje ukupnog asortimana robe u maloprodajnom objektu
  • Poslovna komunikacija u radu sa potrošačima i sa ostalim zaposlenim
  • Sprovođenje procedure za izlaganje robe

Zaposlenima nudimo:

  • Konstantno usavršavanje i edukaciju tehnika prodaje
  • Posao u prijatnom i profesionalnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja u poslu

Rok za konkurisanje: 21.05.2019.

    Konkurs je istekao.

    Kids Beba doo

    Filozofija koja leži iza stvaranja brenda BEBAKIDS, osnovanog 1989. godine bila je kreirati kompaniju  koja je specijalizovana u proizvodnji i distribuciji  dečije odeće. Sada već tradicijom dugom preko 30 godina zastupljenosti na našem tržištu, BEBAKIDS je pozicioniran kao brend lider u dečijoj modi. BEBAKIDS svojim kupcima pruža visok nivo kvaliteta namenjen deci uzrasta do 14 godina. Kompanija BEBAKIDS je uvek težila da prati svetske trendove stoga BEBAKIDS svojim kupcima nudi i brendove…

    Direktan link do oglasa