Konkurs je istekao.

Prodavac/čica profesionalne kozmetike

Kaypro d.o.o.

Beograd

24.07.2021.

ugovor puno radno vreme

Kaypro d.o.o. je italijanska kompanija specijalizovana za trgovinu i distribuciju profesionalnih kozmetičkih proizvoda za negu kose, lica i tela. Nakon više decenija rada, može se pohvaliti širokim asortimanom proizvoda, namenjenih kako za profesionalnu primenu u frizerskim i kozmetičkim salonima, tako i za individualnu upotrebu.
Ako volite rad sa kozmetikom i ako ste komunikativni, energični, pozitivni, samostalni i ljubazni, prijavite se i postanite deo našeg tima. Nudimo rad u dinamičnom okruženju, uz mogućnost napredovanja te dugoročnog i stabilnog zaposlenja.

Opis posla:

  • Usluživanje kupaca
  • Praćenje zaliha i naručivanje robe
  • Prodaja robe
  • Primanje i izlaganje robe
  • Održavanje higijene radnog mesta
  • Komunikacija sa klijentima putem telefona
  • Primanje porudžbina putem telefona i mejla

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima (u maloprodaji) obavezno
  • Obavezno znanje rada na fiskalnoj kasi i kompjuteru
  • Komunikativnost i ljubaznost
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje iz oblasti kozmetologije (ne i obavezno)
  • Sposobnost rada u timu
  • Spremnost na dužu saradnju

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, pošaljite svoju biografiju sa fotografijom.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani isključivo telefonom, a razgovor će se obaviti preko video poziva.

    • Srbija, Beograd, Andrićev venac 4/1
    • PIB: 112505469
    • Matični broj: 21688711

    Direktan link do oglasa