Konkurs je istekao.

  • Oglas dostupan i studentima

''Balkan Culture Heritage'' (www.balkanch.com) osnovan je 2010. godine sa ciljem promocije kulture, razvoja obrazovanja i očuvanja tradicije. BCH edukativni centar sarađuje sa velikim brojem privatnih vrtića u kojima realizuje brojne radionice.

Potreban nam je:

Profesor francuskog jezika

za rad sa decom u vrtićima
Beograd

Opis posla:

  • Rad sa decom uzrasta od 3 do 7 godina

Uslovi:

  • Smisao za rad sa decom najmlađeg uzrasta od 3-7 godina
  • Smisao za pedagogiju
  • Student filološkog fakulteta ili završen filološki fakultet
  • Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno

Nudimo:

  • Rad nekoliko puta nedeljno
  • Lokacije u Beogradu
  • Honorar po terminu:
    • 30 i 45 min. 750 dinara
    • 60 min. 1000 dinara

Napomena:

  • CV sa fotografijom poslati elektronski
  • Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor

Rok za konkurisanje: 22.10.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Balkan Culture Heritage

Balkan Culture Heritage osnovan je 2010. godine sa ciljem promocije kulture, razvoja obrazovanja i očuvanja tradicije. Aktivnosti su usmerene na tri glavna segmenta - edukaciju, muzičku produkciju i izdavaštvo. U okviru BCH edukativnog centra deca, mladi i odrasli mogu da pohađaju brojne umetničke kurseve. Nastava je grupna i individualna za uzrast od 3 godine pa nadalje. Polaznici mogu pohađati i pripremne kurseve za upis u umetničke škole. Centar je posebno specijalizovan za rad sa najmlađim…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.